Itemele de la evente

  • Autor subiect DeletedUser25697
  • Data de început

DeletedUser25697

Guest
Propun ca itemele de la evente sa se face licitabile pe durata eventului sau macar a doua zi dupa terminarea eventului pentru ca nu vad rostul de a astepta 2-3 saptamani dupa ce sa terminat eventul pentru a putea sa le vindem!
 

DeletedUser25697

Guest
Dar de ce sa schimbat ? Pentru ce sa asteptam 2-3 saptamani pana le fac ei licitabile?
 

DeletedUser25697

Guest
Din cate am inteles eu aceasta schimbare s-a facut pentru binevoitori(adica cei care fac multi conturi si profita de evente) doar ca parerea mea ii fie ca nu vad rostul ca pana la ruma acesti binevoitori poate sa astepte si cele 2-3 saptamani si sa faca cea ce au facut pana acuma chit ca itemele sunt licitabile in timpul eventului fie dupa 2-3 saptamani tot aceasi treaba ii
 

DeletedUser10117

Guest
Inainte erau licitabile in timpul eventului si era mult mai bine deoarece faceai o gramada de bani...acum e aiurea toata lumea are itemele X in nr de N...si pretul este foarte mic
Avantaj este pt cei care cumpara deoarece le achizitioneaza la un pret relativ mic...DEZAVANTAJ este pentru cel ce vinde deoarece trebuie sa se adapteze cu preturile mici de la piata..asa in timpul eventului puteai sa vinzi o arma si la 5kk
 

DeletedUser25697

Guest
Eu propun sa se schimbe la loc pentru ca sincer sa fiu nici bine nu le fac licitabile ca deja apare urmatorul event si iti strica tot cheful pana sa astepti!
 
Sus