Jacheta de veteran.

  • Autor subiect DeletedUser593
  • Data de început

DeletedUser19531

Guest
Ce conditii trebuiesc indeplinite pentru cele 400 de pepite???

Dimineata am luat jacheta pe beta si pe ro, acuma am incercat pe ro si pe beta pentru cele 400 de pepite si nu mi-a dat nimica, de ce???:sad:
Am intrat si la rusi sa verific daca functioneaza link-ul si nu a mers:sad:, dupa am incercat si la nemti, iar aici a functionat:), si am primit 400 de pepite. De ce nu functioneaza peste tot??? Care sunt cerintele pentru cele 400 de pepite????

Link-ul pentru obtinerea celor 400 de pepite: http://www.the-west.ro/?mac=newsletter2012a
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser593

Guest
Ce conditii trebuiesc indeplinite pentru cele 400 de pepite???

Dimineata am luat jacheta pe beta si pe ro, acuma am incercat pe ro si pe beta pentru cele 400 de pepite si nu mi-a dat nimica, de ce???:sad:
Am intrat si la rusi sa verific daca functioneaza link-ul si nu a mers:sad:, dupa am incercat si la nemti, iar aici a functionat:), si am primit 400 de pepite. De ce nu functioneaza peste tot??? Care sunt cerintele pentru cele 400 de pepite????

Link-ul pentru obtinerea celor 400 de pepite: http://www.the-west.ro/?mac=newsletter2012a

Ce pepite ma?
 

DeletedUser17201

Guest
E doar o jacheta de veteran nu am primit nicio pepite si nu am auzit de ele :sad:
 

DeletedUser19531

Guest
Se primeste 400 de pepite daca intri de pe link-ul oferit de mine, aici sunt dovezile:
Dovada nr.1:
ILRmJK2.png
Dovada nr.2
jzWk54S.png
Dovada nr.3

Edit:
Link-ul nu este oferit de mine ci de inno, iar din cate am observat sunt anumite conditii pentru obtinerea pepitelor.
 

DeletedUser593

Guest
96jfw5.png

Neah, va las sa fierbeti :P
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser368

Guest
Si eu am primit pepite pe un cont de nivel 80 care il tineam in vacanta de luni bune. Probabil nu trebuie sa te fi logat pe cont de ceva vreme.

Ai citit propozita ingrosata ? De exemplu, daca ai intrat ieri pe lumea 5 si azi ai intrat iar pe lumea 5 (folosind link-ul respectiv), banuiesc ca nu vei primi cele 400 de pepite.
 
Sus