Jocuri in clasa

DeletedUser

Guest
Eu si colegii mei am inceput sa ne plictisim si as vrea sa imi spuneti daca puteti ceva jocuri care sa le jucam in clasa.Multumesc
P.S. Stie careva ceva smecheria cu cartile la cruce?
 

DeletedUser

Guest
noi jucam "lapte gros" ne a prins profu odata...ala de istorie ne a ascultat...:( adica pe cei pe care i a prins...eu eram chiar atunci sa o patesc eu urmam sa sar si vine profu de mate de la alta clasa ca porfu de istorie intarziase un pic ....ma si vine ala ne tine un discurs si intra profu de istoriie sii ii asculta si am fost 8 care am jucat dar doar 3 au incurcat-o:P
 

DeletedUser

Guest
nimic grav si eu mai jucam lapte gros pana neam pus 4 baieti peste o banca si am rupt-o :))
 

DeletedUser6748

Guest
Noi jucam Lapte gros si Capra :)

O data cand jucam lapte gros a intrat profu' de geografie si eu am cazut fix pe langa picioarele lui :))

Mai jucam si poker sau alte jocuri de carti :confused:
Cand ne plictisim rau facem piramide din banci sau inchidem clasa si ii lasam pe profi sa astepte la usa :))
 

DeletedUser

Guest
Da' cum se joacă lapte gros?
Sunt moldovean şi nush
 

DeletedUser

Guest
Da' cum se joacă lapte gros?
Sunt moldovean şi nush

din republica moldova sau din moldova sufletul Romaniei.......

21oubd2.jpg
 

DeletedUser

Guest
Aha,si eu o am amanta pe Kesha:rolleyes:

Noi in pauze batem mingea pe afara,sau radem de colegii mai ...:eek: ...apropo daca va place sugestia,in pauza daca te plictisesti repeta la matematica:D
 

DeletedUser

Guest
In pauze noi numa' ne facem poze cu telefonu' sau cand avem chef Gramada cere varf
 
Sus