Jocuri in clasa

DeletedUser9859

Guest
multi copii pe aici nu?in loc sa faceti ceva bun la scoala daca tot va pierdeti timpu in ea,ceva educativ,stiu eu,sa invatati sa dobanditi si voi ceva din ea,voi va laudati cat de(scuzati-mi expresia)prosti sunteti..d'asta tara asta se duce la 'draq',prea multi infumurati cu idoli gen Gigi Becali care cred ca daca sunt smecheri vor avea bani/masini/femei pe viitor,sunteti LAME

Eu copiez temele in pauze.Se pune?
 

DeletedUser

Guest
daca stiai sa citesti cat de cat bine,si sa legi cuvintele,ti-ai fi dat seama ca nu am zis niciunde de aceasta 'pauza' si nici nu am avut intentia de a o mentiona..

g.a.f. yourself;)
 

DeletedUser9859

Guest
daca stiai sa citesti cat de cat bine,si sa legi cuvintele,ti-ai fi dat seama ca nu am zis niciunde de aceasta 'pauza' si nici nu am avut intentia de a o mentiona..

g.a.f. yourself;)

So what?Asa am vrut eu sa raspund.Ce te superi waa?
Oi fi bo$$ ca Spiridon.
 

DeletedUser

Guest
waa esti cu prietenii aia ai 'dumitale' din 'tinut' ok?si acum lasa 'taclalele' ca n-am timp de toti obositii sau chiar obosite ne-satisfacute pe timp de noapte..
again.

g.a.f youreslf
 

DeletedUser7388

Guest
decat nimic;)(tot ironic):rolleyes:

Cine a zis ca nimic? Inveti dupa ce se termina orele, nu si in pauza, din cate stiu pauzele is pentru recreatie. Acuma ca noi jucam poker si alte prostii e altceva(poate asa ne simtim noi mai bine, si suntem mai pregatiti pt. ora ce urmeaza:rolleyes:). Aici e si vina profesorilor ca nu scot elevi in pauze...
 

DeletedUser

Guest
Cine a zis ca nimic? Inveti dupa ce se termina orele, nu si in pauza, din cate stiu pauzele is pentru recreatie. Acuma ca noi jucam poker si alte prostii e altceva(poate asa ne simtim noi mai bine, si suntem mai pregatiti pt. ora ce urmeaza:rolleyes:). Aici e si vina profesorilor ca nu scot elevi in pauze...

dar n-am zis eu nimic de pauza bai rocco siffredi.
 

DeletedUser

Guest
din republica moldova sau din moldova sufletul Romaniei.......

21oubd2.jpg

Pernuta aia e pozitie sexuala :))
 

DeletedUser

Guest
noi jucam ,,plaici'' si ,,punct'' uneori jucam si ,,inchide degetu' ''<3W
 

DeletedUser26716

Guest
Fazan,Mima,Tomapan.Mai nou va puteti juca jocuri prin bluetooth. Dar asta e partea 2a
 
Sus