Jocurile Olimpice 2012

DeletedUser12011

Guest
eh...argintul...nu cred ca mai avem sansa la vreun aur:)
 

DeletedUser2854

Guest
eh...argintul...nu cred ca mai avem sansa la vreun aur:)

Avem feminin individual la aparate . Macar atat sa luam . Cred ca poate o Izbasa la sol sau o Ponor la barna . Sunt 3 aparate doar ( pentru ca la paralele suntem slabi tare )
 

DeletedUser2854

Guest
Daca mai avem o finala in genul asteia in care se lupta pt aur dar argint asigurat nu stiu daca o castigam
Alina Dumitru - Argint
Corina Caprioru - Argint
Echipa Masculin - Argint
 

DeletedUser

Guest
Momentat, SUA are 21 medalii de aur, mai multe decat chinezii.
 

DeletedUser

Guest
Ce inseamna sa ai sportivii cu remorca . Cate 20 la fiecare sport , nu mai zic la innot .

Il vezi pe Obama: "Ce sa fac eu azi...Razboi nuclear nu, nu mai omor niciun terorist...:tumble::tumble:...Fac un nou campion mondial la J.O.!!!:))
 

DeletedUser

Guest
Maine avem in sferturi Romania-Coreea de Sud la spada fete...sanse mari la aur
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21978

Guest
Sunt singuru de aici caruia nu`i pasa cine castiga?
 

DeletedUser2854

Guest
Mdeh . Ce sa va zic , asa tineti in continuare cu altii , apoi sa aveti asteptari de la tara noastra . Copii cu idei ciudate in viata .
 

DeletedUser

Guest
Mdeh . Ce sa va zic , asa tineti in continuare cu altii , apoi sa aveti asteptari de la tara noastra . Copii cu idei ciudate in viata .

Ce sa le ceri?...
Maine finala la Sarituri feminin...Sandra Izbasa a iesit pe 2 in calificari..speram sa fie si in finala la fel sau de ce nu pe primul loc:d
 

DeletedUser2854

Guest
Ce sa le ceri?...
Maine finala la Sarituri feminin...Sandra Izbasa a iesit pe 2 in calificari..speram sa fie si in finala la fel sau de ce nu pe primul loc:d

Avem si azi parca pe Ponor la barna parca si numai stiu cine , cred ca tot Izbasa la sol . Parca si pe Flavius il avem azi .
 
Sus