La mulți ani 2024!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Echipa The West vă urează un an nou cu multe bucurii și împliniri și vă mulțumește pentru dedicația de care ați dat dovadă pe parcursul anului trecut! :) (aveți și un cadou pe care îl puteți ridica autentificându-vă aici). Profităm de această ocazie și închinăm un mic păhărel (cu suc dacă sunteți mici) și pentru colegii jucători sau moderatori care între timp nu mai sunt printre noi. Drum lin printre stele! Iar noi ceilalți, care mai suntem încă pe baricade pe acest joc, sperăm să ne vedem veseli și sănătoși după încă un an de The West!

De asemenea, odată cu acest sfârșit de an și cu noul început, am efectuat unele schimbări în management, market-ul The West RO urmând să fie preluat de către colegul nostru @Syntex odată cu revenirea la programul normal de după sărbători, iar eu îmi voi concentra atenția pe proiectul meu inițial și principal, Elvenar RO. Mulțumesc pe această cale tuturor pentru susținere și ajutor pe parcursul lunilor în care am pus la punct și reformat echipa The West pentru a ajunge la performanțele, eficiența și organizarea din prezent :) Mult succes echipei în continuare și spor la joc tuturor!

Aaand...

Screenshot_1.png

Ne vedem la Elfi și, bineînțeles, aici în joc în măsura timpului disponibil :up:

Pentru feedback/urări de an nou, click aici.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus