La taclale

DeletedUser26086

Guest
Nu consider neaparat ca e lipsa de respect. E drept ca e urat ca TW e lasat la o parte.. dar daca stam sa ne gandim putin: ce rost ar avea sa apara tw in episod daca ei nu au nimic de prezentat si nu au nicio noutate .. se puteau lega de concursul de forturi,ceva.. dar deja astea-s detalii :whistle:
 

DeletedUser8499

Guest
Nu consider neaparat ca e lipsa de respect. E drept ca e urat ca TW e lasat la o parte.. dar daca stam sa ne gandim putin: ce rost ar avea sa apara tw in episod daca ei nu au nimic de prezentat si nu au nicio noutate .. se puteau lega de concursul de forturi,ceva.. dar deja astea-s detalii :whistle:

Imposibil sa nu apare ceva Nou toata luna Decembrie.Vine eventu de Craciun,Vin misiunile alea repetibile etc.
 

DeletedUser12588

Guest
Lasa ca trece si Nicolas pe la noi. :ras:

/009█ /990█ /800█
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26478

Guest
La calendarul luteran ce iteme cad mai nou? Nu mai cad produse cu diferite bonusuri ? (ovaz si ce mai erau). Unui prieten i-a cazut azi 2 cufere (Cufar ieftin) .
 

DeletedUser12588

Guest
apropo, adminii.... mai anuntati si voi schimbari din cand in cand sa nu ramanem fraieri! :-w
dropul aurelor in cufere mult scazut fata de cum era inainte
dropul cuferelor la aventuri a ajuns chiar de toata jena !
lipsa prafului de testoasa in shop ...
.
.
.
anuntati si voi macar aici pe forum pe undeva, nu cred ca e foarte greu :-w
daca voi nu sunteti in stransa legatura cu playerii atunci cine sa fie ?
va mirati ca nu este activitate pe joc cand pur si simplu nu suntem bagati in seama?

Tacerea asta inseamna ceva. :whistle:

La calendarul luteran ce iteme cad mai nou? Nu mai cad produse cu diferite bonusuri ? (ovaz si ce mai erau). Unui prieten i-a cazut azi 2 cufere (Cufar ieftin) .

Pica produse(ocazional cufar din lemn) pentru acest set de misiuni: http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_77#id11032
Utilizabile primesti la acel set de misiuni.
 
Ultima editare de un moderator:

just4fun

The Boss
niciodata nu s-a publicat rata de drop la anumite cufere - nu a existat nimic oficial.
cu siguranta, nu se va oferi niciodata o asemenea informatie.
Praful de testoata a fost "absent" 2 sau 3 zile - in momentul in care a existat o sesizare la suport s-a verificat si remediat problema.
 

DeletedUser26478

Guest
Cu ce ocazie sau oferit 500 de OUP ? :D Am primit o scrisoare neagra cand am intrat cu 500 OUP
 

DeletedUser10117

Guest
http://prntscr.com/99jvsh....desi este misiune repetabila am primit acest obiect in loc de punct de indemanare...de ce?...acum am 2 astfel de obiecte in inv si nu folosesc la nimic....dc nu se primeste pct de indemanare?
 

DeletedUser

Guest
Cine-mi strange niste liste cu id-uri sa fac un generator de cufere?

e89edb43782a4c60fbd5a8806a167dbd.gif
 
Ultima editare de un moderator:
Sus