La taclale

DeletedUser14746

Guest
eu stiam de cadouri ca se baga in 20 ... dar probabil ca tu stii mai bine legat de 18 :D
 

DeletedUser25854

Guest
Mai devin itemele licitabile sau presupun ca trebuie sa asteptam pana camd incepe eventul de craciun? :(
 

DeletedUser12588

Guest
:boone:

a2c0456a_o.png
 

DeletedUser25910

Guest
Buna ziua ,
1. Cand vor fi licitabile ultimele seturi?
2. Doar pepite si obligatiuni la achizitionarea sacilor de Craciun? Sau se poate schimba pe parcurs ?
Astept un raspuns de la xShteff.
O zi placuta
 

DeletedUser12588

Guest
Buna ziua ,
1. Cand vor fi licitabile ultimele seturi?
2. Doar pepite si obligatiuni la achizitionarea sacilor de Craciun? Sau se poate schimba pe parcurs ?
Astept un raspuns de la xShteff.
O zi placuta

Asta e nesimtire, chiar atat de fraieri ne cred? Acum 2-3 saptamani a trecut un event unde era cu oup si pepite. Ce zice INNO? Hai sa fie si sacii tot cu oup si pepite, ca fraierii nu vor mai avea oup pentru ca le-au cheltuit cu 2-3 saptamani in urma si vor avea nevoie de pepite, mai facem si noi un ban pe seama ultimilor fraieri ramasi in joc. Sunt chiar curios care e asa prost sa creada ce zic ei aici: https://forum.beta.the-west.net/showthread.php?p=31865#post31865
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25910

Guest
Asta e nesimtire, chiar atat de fraieri ne cred? Acum 2-3 saptamani a trecut un event unde era cu oup si pepite. Ce zice INNO? Hai sa fie si sacii tot cu oup si pepite, ca fraierii nu vor mai avea oup pentru ca le-au cheltuit cu 2-3 saptamani in urma si vor avea nevoie de pepite, mai facem si noi un ban pe seama ultimilor fraieri ramasi in joc. Sunt chiar curios care e asa prost sa creada ce zic ei aici: https://forum.beta.the-west.net/showthread.php?p=31865#post31865

Obligatiunile sau terminat la eventul trecut , dolarii n-au valoare[cica] . Pepite vor .... ei compara salariile din Germania cu Romania sau alta tara....
Curand va fi : pay to play in sensul : platesti logarea.
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua ,
1. Cand vor fi licitabile ultimele seturi?
2. Doar pepite si obligatiuni la achizitionarea sacilor de Craciun? Sau se poate schimba pe parcurs ?
Astept un raspuns de la xShteff.
O zi placuta
Nu stiu, nu e treaba mea sa stiu, trimite tichet :whistle:
 

DeletedUser25910

Guest
Este super asa.Isi revin forturile

Si perioada de pace ce faci cu ea?
Mergi la 1 fort pe zi [Jacksonville] faci maxim 24 oup .Cate zile iti trebuie sa iei un sac?
3 zile.... Mai bine nu iau nici cu oup ,nici cu pepite .
 

DeletedUser8499

Guest
Si perioada de pace ce faci cu ea?
Mergi la 1 fort pe zi [Jacksonville] faci maxim 24 oup .Cate zile iti trebuie sa iei un sac?
3 zile.... Mai bine nu iau nici cu oup ,nici cu pepite .

Aici ai foarte mare dreptate.Dar ce le mai putem face?
 

DeletedUser12588

Guest
Este super asa.Isi revin forturile

Da? Tu crezi ca toti jucatorii au vreme in aceasta luna sa stea pe joc si sa faca oup pentru saci? Era mai bine pentru majoritatea sa fie cu banii din joc, stiau sa faca x bani pentru perioada x, intra in ziua y si cumpara n saci. Putea sa stea linistit, fara sa se streseze ca trebuie sa faca oup pentru saci.
 

DeletedUser10117

Guest
Asta e nesimtire, chiar atat de fraieri ne cred? Acum 2-3 saptamani a trecut un event unde era cu oup si pepite. Ce zice INNO? Hai sa fie si sacii tot cu oup si pepite, ca fraierii nu vor mai avea oup pentru ca le-au cheltuit cu 2-3 saptamani in urma si vor avea nevoie de pepite, mai facem si noi un ban pe seama ultimilor fraieri ramasi in joc. Sunt chiar curios care e asa prost sa creada ce zic ei aici: https://forum.beta.the-west.net/showthread.php?p=31865#post31865

Se duce de rapa totul...ne-au tras teapa cu ultimul event in care ne-a cerut OUP sau pepite..le-am spart toti acolo :)))...cica banii nu au valoare...cei virtuali pt ei nu au..cei reali da :))
 

DeletedUser8499

Guest
Se duce de rapa totul...ne-au tras teapa cu ultimul event in care ne-a cerut OUP sau pepite..le-am spart toti acolo :)))...cica banii nu au valoare...cei virtuali pt ei nu au..cei reali da :))


Oricum rusine inno.Isi bate joc din toate punctele de vedere in ultimul timp.:mad:
 
Sus