La taclale

DeletedUser24094

Guest
Stai bre și joaca, staff-ul se va schimba , ai să vezi cum pica unu câte unu, și-au bătut joc si de mine, dar eu nu sunt fraier, s-au obișnuit să fie cu nasul pe sus.

Am primit ban permanent pentru o problemă la 4750 pepite, aveam pepitele în cont, puteau foarte bine să mo le retragă, sau să mă lase să plătesc pentru ele, m-au ținut 5 zile fără un răspuns. cică aia de la plati de la inno nu lucrează în week-end, dar se pare că ei au week'end prelungit.

Am depus o plângere celor de la inno, pentru cum admineaza just4fun, și dacă nu sunt ascultat nici de ei, merg mai departe.

Am pierdut tombola pe Jackson după ce am investit 500 euro.
 

DeletedUser22832

Guest
Stai bre și joaca, staff-ul se va schimba , ai să vezi cum pica unu câte unu, și-au bătut joc si de mine, dar eu nu sunt fraier, s-au obișnuit să fie cu nasul pe sus.

Am primit ban permanent pentru o problemă la 4750 pepite, aveam pepitele în cont, puteau foarte bine să mo le retragă, sau să mă lase să plătesc pentru ele, m-au ținut 5 zile fără un răspuns. cică aia de la plati de la inno nu lucrează în week-end, dar se pare că ei au week'end prelungit.

Am depus o plângere celor de la inno, pentru cum admineaza just4fun, și dacă nu sunt ascultat nici de ei, merg mai departe.

Am pierdut tombola pe Jackson după ce am investit 500 euro.

Mare pacat , preferam sa te am ca adversar online nu banat ... (vorbesc foarte serios) :) ... aveam pregatita o surpriza pentru tine de 1000£ deja bagati in ziua cand or bagat ouale la pepite :P
Toti stim ca ai dreptate cu ce spui tu , stafful inno aka the-west.ro(staff) chiar se crede ca are o functie pe care doar functia de presedinte o mai egaleaza si in unele cazuri nici aia nu-i suficienta ... eu as vrea sa-ti scoata banul ... pentru 4500 de pepite nu se merita ban permanent dupa alte 100.000 mii de pepite consumate.
:tumble:
 

DeletedUser

Guest
Stai bre și joaca, staff-ul se va schimba , ai să vezi cum pica unu câte unu, și-au bătut joc si de mine, dar eu nu sunt fraier, s-au obișnuit să fie cu nasul pe sus.

Am primit ban permanent pentru o problemă la 4750 pepite, aveam pepitele în cont, puteau foarte bine să mo le retragă, sau să mă lase să plătesc pentru ele, m-au ținut 5 zile fără un răspuns. cică aia de la plati de la inno nu lucrează în week-end, dar se pare că ei au week'end prelungit.

Am depus o plângere celor de la inno, pentru cum admineaza just4fun, și dacă nu sunt ascultat nici de ei, merg mai departe.

Am pierdut tombola pe Jackson după ce am investit 500 euro.

degeaba, nu o sa se intample nimic
 

DeletedUser24094

Guest
pai hai sa nu fiu singurul care se plânge de ei, eu deja am trimis mail celor de la inno, sunt convins ca nu am fost singurul tratat cu indiferenta, primi anunțuri după ce începe eventul, promoția, și el să pară interesant schimba data la care a fost postat anunțul, cum a făcut când a fost promoția cu ouă.

și, urmează să depun o plângere si pe ec.Europa.eu, dacă nu se rezolvă nimic cu acel mail.
 

DeletedUser26602

Guest
Amin!

Tkola baiete , tu ar fi trebuit sa primesti permanent ca 99% din restul de playeri cu multiaccount , de revelion ai luat ban pt. multiacc , cat? 2 zile....3? , si ti l-au ridicat....

Doamne bn ar fi sa nu ti-l scoata niciodata(PUNCT)
 

DeletedUser26148

Guest
Tkola,acele 4750 de care zici tu,le-ai cumparat de la un alt player,iar la randul tau i-ai oferit bani pe joc,iar asta este interzisa :D,nu mai incerca sa pari nevinovat....Nu esti singurul care baga bani in event si il castiga si dupa ia permanent,ghinionul tau e ca nu o sa te poti bucura macar o zi de acele iteme :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26602

Guest
Tkola,acele 4750 de care zici tu,le-ai cumparat de la un alt player,iar la randul tau i-ai oferit bani pe joc,iar asta este interzisa :D,nu mai incerca sa pari nevinovat....Nu esti singurul care baga bani in event si il castiga si dupa ia permanent,ghinionul tau e ca nu o sa te poti bucura macar o zi de acele iteme :(

Hipno , nota 10+

Doamne fii laudat ca a luat ban acel.... sper sa nu il scoata *NEVER* :whistle::whistle::):up::up:<3W:razz::razz::razz::razz::nu::nu::nu::dastardly:
 

just4fun

The Boss
Stai bre și joaca, staff-ul se va schimba , ai să vezi cum pica unu câte unu, și-au bătut joc si de mine, dar eu nu sunt fraier, s-au obișnuit să fie cu nasul pe sus.

Am primit ban permanent pentru o problemă la 4750 pepite, aveam pepitele în cont, puteau foarte bine să mo le retragă, sau să mă lase să plătesc pentru ele, m-au ținut 5 zile fără un răspuns. cică aia de la plati de la inno nu lucrează în week-end, dar se pare că ei au week'end prelungit.

Am depus o plângere celor de la inno, pentru cum admineaza just4fun, și dacă nu sunt ascultat nici de ei, merg mai departe.

Am pierdut tombola pe Jackson după ce am investit 500 euro.

Exista o procedura ce trebuie urmata - nu tine de noi daca redeschidem un cont sau nu - mai ales un cont inchis pentru frauda cu pepite.
Trebuia sa te gandesti de doua ori inainte sa accepti propuneri de la diversi jucatori.
 

DeletedUser10117

Guest
500 euro...1000 lire...nu ma iau de voi ca finantati jocul,dar nu va alegeti cu nimic,...mai bine investiti in ceva productiv...

si in legatura sa-i dai in judecata este cam degeaba,cati au fost inaintea ta si nu s-a rezolvat nimic,cati au depus cereri pt schimbarea adminilor si tot nimic nu s-a rezolvat,dar din contra apar mai multi si nu sti de unde,nu exista sondaje etc...tratati jocul ca atare asa cum va trateaza si el pe voi....
 

DeletedUser24116

Guest
Citesc cu stupoare aceste randuri de mai sus...pana la urma ce mai conteaza cine baga sau nu , IMPORTANT PENTRU INNO AR TREBUI SA FIE FAPTUL CA INCA MAI SUNT OAMENI CARE BAGA BANI IN JOC , PRIN DIFERITELE MODALITATI...Nu incerc sa iau apararea nimanui , dar pana la urma trebuie sa urmarim scopul societatii sau corporatiei , ce o fi ea si anume : profitul !!!
 

DeletedUser25046

Guest
Ce frauda bre? Ati primit bani pe pepite, nu? Atunci care'i frauda? Mai conteaza cine le'a platit? Nu e incalcare de regulament care trebuie pedepsita cu ban permanent, parerea mea, mai ales ca a investit o suma destul de mare in joc.. Dar na..
 

DeletedUser

Guest
Ce frauda bre? Ati primit bani pe pepite, nu? Atunci care'i frauda? Mai conteaza cine le'a platit? Nu e incalcare de regulament care trebuie pedepsita cu ban permanent, parerea mea, mai ales ca a investit o suma destul de mare in joc.. Dar na..

Frauda in sensul ca ala de a "platit" pepitele a facut refund la bani sau a folosit un card de credit fals. Cel mai probabil nu j4f a blocat contul ci echipa care se ocupa de premium (Payment team)
 

DeletedUser16010

Guest
va trebuie pepite, luati de la mine
azi noapte am gasit in fata blocului

dati un kill de H si va dau
 

DeletedUser20126

Guest
Eu nu inteleg dece a luat ban, daca plata a fost retrasa din orice motiv de platitor si produsul final se poate ,,recupera,, atunci care este problema ?. Legal cumparatorul nu a fost multumit sa zicem de produs si doreste retur, daca produsul pe care initial l-a achizitionat in cazul nostru ,, pepite ,, se poate returna in conditiile in care era cand a fost achizitionat atunci legal returul trebuie acceptat fara repercursiuni.
Parerea mea este ca adminii nu au nici un fel vina si sunt blamati pe nedrept, conform procedurilor ei au banat contul si urmeaza indicatiile inno... nu mai urlati a ei degeaba.
Ar trebui ca Doxie ( tkola) sa faca o plangere( adresa scrisa ) la OPC, . Si pentru toti cei care sunt ofticati / enervati pe Tkola va rog sa incercati sa ganditi corect nu doar sa actionati pe baza de invidie, omul a muncit la contul ala si numai el stie cati bani a bagat !
Asta este parerea mea si imi cer scuze daca am deranjat pe cineva, fiecare avem drept la opinie.
 

DeletedUser24094

Guest
Nu mai speculati.

Mi-a băgat cineva 4750 pentru ca l-am ajutat, și era vorba doar de un împrumut, nu l-am ajutat pentru pepite, el " avea de unde " după am avut surpriza să aflu că au venit de pe un card furat.

Si, așa mi-am primit banul.

Lăsați tema asta, ce a fost a fost, și ăștia mici si rai care latrati degeaba, abtineti-va de la comentarii inutile.
 

DeletedUser25046

Guest
Atunci asta e :)) si nex si'a pierdut contul ... Macar sa dea armele la cel care a iesit pe locul 2 la event :)))
 
Sus