La taclale

DeletedUser

Guest
image.php

image.php
image.php
image.php
 

DeletedUser24116

Guest
In loc sa mai faceti off-topicuri si alte aberatii, incercati ma fratilor sa discutati cu "aia mai mari" de alte posibile migrari...tot va vad pe aici numai cu abureli(dau si nume : xShteff, Elmer Fudd etc.), dar nimeni nu face nimic si nu-si bate capul cu absolut "nika".
Dau exemplu meu - cred ca e destul de concret - lumea pe care joc, Arizona, e dusa de foarte multa vreme - pe salon sunt maxim 30-40 de oameni(la ore de varf) + alte cateva lumi gen Georgia si care or mai fi (stiu ca veniti cu argumente gen 1k playeri - dar ce vina au unii jucatori care chiar joaca ca 50% sunt multi-uri, 40% care intra odata pe an).

Sunt de acord ca e greu de discutat, dar merita macar sa faceti o incercare, le expuneti problema ""celor de sus" si poate poate se face vreo contopire de servere. Parerea mea e foarta simpla - atata timp cat nu exista niciun fel de implicare nimic nu se va intampla iar totul o sa "moara", toti mai multi jucatori vad ca se lasa iar pe voi va doare fix undeva - atitudine tipic romaneasca .
Asta e oful ce-am avut de zis, daca va intereseaza puteti lua de bine, daca nu, e la fel de bine...
 

DeletedUser

Guest
In loc sa mai faceti off-topicuri si alte aberatii, incercati ma fratilor sa discutati cu "aia mai mari" de alte posibile migrari...tot va vad pe aici numai cu abureli(dau si nume : xShteff, Elmer Fudd etc.), dar nimeni nu face nimic si nu-si bate capul cu absolut "nika".
Dau exemplu meu - cred ca e destul de concret - lumea pe care joc, Arizona, e dusa de foarte multa vreme - pe salon sunt maxim 30-40 de oameni(la ore de varf) + alte cateva lumi gen Georgia si care or mai fi (stiu ca veniti cu argumente gen 1k playeri - dar ce vina au unii jucatori care chiar joaca ca 50% sunt multi-uri, 40% care intra odata pe an).

Sunt de acord ca e greu de discutat, dar merita macar sa faceti o incercare, le expuneti problema ""celor de sus" si poate poate se face vreo contopire de servere. Parerea mea e foarta simpla - atata timp cat nu exista niciun fel de implicare nimic nu se va intampla iar totul o sa "moara", toti mai multi jucatori vad ca se lasa iar pe voi va doare fix undeva - atitudine tipic romaneasca .
Asta e oful ce-am avut de zis, daca va intereseaza puteti lua de bine, daca nu, e la fel de bine...

Păcat că nici Elmer Fudd nici xFane nu reprezintă autoritatea supremă de pe serverul român de The-West. Eu unul n-am nicio legătură cu serverul ăsta și sincer nici nu prea joc pe .ro fiind adoptat de internaționali. Eu sunt cemeu pe Beta, Elmer e la elfi. Nu ne băgăm nasu' unde nu ne fierbe oala.
Dacă ai vreo problemă te sfătuiesc să iei legătura cu just4fun și să nu mai postezi aiurea pe forum, pentru că nu te ajută nimeni dacă tu faci thread-uri la care poate răspunde orice neserios.
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
In loc sa mai faceti off-topicuri si alte aberatii, incercati ma fratilor sa discutati cu "aia mai mari" de alte posibile migrari...tot va vad pe aici numai cu abureli(dau si nume : xShteff, Elmer Fudd etc.), dar nimeni nu face nimic si nu-si bate capul cu absolut "nika".
Dau exemplu meu - cred ca e destul de concret - lumea pe care joc, Arizona, e dusa de foarte multa vreme - pe salon sunt maxim 30-40 de oameni(la ore de varf) + alte cateva lumi gen Georgia si care or mai fi (stiu ca veniti cu argumente gen 1k playeri - dar ce vina au unii jucatori care chiar joaca ca 50% sunt multi-uri, 40% care intra odata pe an).

Sunt de acord ca e greu de discutat, dar merita macar sa faceti o incercare, le expuneti problema ""celor de sus" si poate poate se face vreo contopire de servere. Parerea mea e foarta simpla - atata timp cat nu exista niciun fel de implicare nimic nu se va intampla iar totul o sa "moara", toti mai multi jucatori vad ca se lasa iar pe voi va doare fix undeva - atitudine tipic romaneasca .
Asta e oful ce-am avut de zis, daca va intereseaza puteti lua de bine, daca nu, e la fel de bine...

Daca tot iti place sa dai nume, de ce nu scrii tu de pe contul tau "orijinal" ? Nu-i frumos mai DJ, mai vorbesti si de multi-uri, abureli... credibilitatea unde mai e ? Zoe, fii barbata :ras:
 

DeletedUser26086

Guest
Exista vreun buton pe acest nou forum unde pot marca toate subiectele ca fiind citite? Daca da, unde il gasesc?
 

Joe Eagle

Greenhorn
eu inca tot nu inteleg cum ar fi incaput pistolul asta al lui Fridolin in vreo cartusiera date fiind neregularitatile lui :)))

4d5e80da97c8461290c72f6096e736ff.jpg
 

DeletedUser24094

Guest
Asta nu poti tu intelege ? :))
Dar poti intelege cum stateau calare pe un caine, peste, elefant, strut? Sau cum se bateau cu sabii laser? Si multe altele.
 

DeletedUser10117

Guest
Asta nu poti tu intelege ? :))
Dar poti intelege cum stateau calare pe un caine, peste, elefant, strut? Sau cum se bateau cu sabii laser? Si multe altele.

Poate erau mici de statura si cainii erau mari
Dar un strut se poate calarii sau elefantul.

Plus de asta pe vremea aceea nu existau sabii laser dar na avansam spre viitor...sau posibil ca sabiile acelea laser sa le fi gasit in nava extraterestra prabusita...sau le-au primit de la unicornul roz zburator :))
 

Joe Eagle

Greenhorn
Asta nu poti tu intelege ? :))
Dar poti intelege cum stateau calare pe un caine, peste, elefant, strut? Sau cum se bateau cu sabii laser? Si multe altele.


aici pui problema gresit :D , poate cainele era animal de companie,nu tot ce e la animal trebuie calarit :)) desi asa scrie :/ ..
 

DeletedUser9036

Guest
jack-sparrow-costume.jpg
eu inca tot nu inteleg cum ar fi incaput pistolul asta al lui Fridolin in vreo cartusiera date fiind neregularitatile lui :)))

4d5e80da97c8461290c72f6096e736ff.jpg
Multe pistoale, arme, erau mai mult decorative decat utilitare. asa ca nu trebuiau sa incapa neaparat in toc ( cartusiera e cureaua aia pentru cartuse - nu iti incape nici un pistol in cartusiera). Acest tip de arma cu aceste neregularitati se purta frumos la brau ( brau special petrecut de mai multe ori peste mijloc, din diferite materiale).

Stai calm- in vestul salbatic erau toate soiurile de arme, inclusiv flinte foarte vechi de pe vremea lui pazvante chioru' cu pulbere, asa cum aveau piratii in caraibe, in caz ca te intrebi de ce am pus o poza cu un pirat. vreau doar sa iti arat cum se poarta arma :))
 
Sus