La taclale

DeletedUser26974

Guest
Salut! Am o intrebare....La "Ambuscada" am gasit obiectul din imagine....Exista ceva misiune speciala pt el?
 

Atașamente

  • ss the west.png
    ss the west.png
    807,8 KB · Vizualizări: 37

DeletedUser25046

Guest
"Salut clantau, ati fost depistat folosind un numar foarte mare de conturi, lucru nepermis de regulament: -CSY-;yo costy;white snake;clantau;mysterbank;peter78;cobra and;andreislabu;drecu1991;darkd;evita;Shtrumful;TeBatCuLopata;-danutz10-;w1nner;betivnotoriu;S1llenT;Nicolette;spalatorul;Fail.;tesor;camyyS;lazarflorin1;Movido;lizard10;Katalleya;daemon79;bitushu;Kwalony.;ynna07;Pito.Grande;Quartz.;Sherin Antlers.;ovk1;DecebalusRex;Sacred Blaze;craioveannu;Miss 60;flaviusan7;vali2006;patriotulro;Nova Blood;EmyFarcas;Elder Titan;Puffosel;bulina97;FloreaGaby;TomsaGiorgiana;andac;mariad;Best Slayer;moke21;gerale;joealder;mgatson;vehu;nexune;loooolllll;marcelus99;cusira;nepisi;vudux;zuwe;hufo;wogar;werom;sawi;niyu;tuwe;kowu;dixuy;pobo;pivan;tapan;yasuf;royaw;wafu;xitix;norobo;weris;gixop;dotaf;yusa;leniz;yime;memah;yuke;guru"

Cand esti admin dar fumezi iarba :D :D :D
 

just4fun

The Boss
"Salut clantau, ati fost depistat folosind un numar foarte mare de conturi, lucru nepermis de regulament: -CSY-;yo costy;white snake;clantau;mysterbank;peter78;cobra and;andreislabu;drecu1991;darkd;evita;Shtrumful;TeBatCuLopata;-danutz10-;w1nner;betivnotoriu;S1llenT;Nicolette;spalatorul;Fail.;tesor;camyyS;lazarflorin1;Movido;lizard10;Katalleya;daemon79;bitushu;Kwalony.;ynna07;Pito.Grande;Quartz.;Sherin Antlers.;ovk1;DecebalusRex;Sacred Blaze;craioveannu;Miss 60;flaviusan7;vali2006;patriotulro;Nova Blood;EmyFarcas;Elder Titan;Puffosel;bulina97;FloreaGaby;TomsaGiorgiana;andac;mariad;Best Slayer;moke21;gerale;joealder;mgatson;vehu;nexune;loooolllll;marcelus99;cusira;nepisi;vudux;zuwe;hufo;wogar;werom;sawi;niyu;tuwe;kowu;dixuy;pobo;pivan;tapan;yasuf;royaw;wafu;xitix;norobo;weris;gixop;dotaf;yusa;leniz;yime;memah;yuke;guru"

Cand esti admin dar fumezi iarba :D :D :D
Iti numeri conturile printre cele de mai sus?

Ceea ce este mai sus este dovada clara ca folosirea in cadrul jocului de proxy-uri duce la sanctiuni.
Ceea ce ai primit tu de la jucatorul clantau (puteai si tu bine merci sa editezi numele celui care ti-a oferit informatia) este cat se poate de real si intemeiat - nu a fost vorba de iarba sau fumuri.
 

DeletedUser26398

Guest
Adevarul e ca te intelegem ca nu poti sa spui daca bagi sau nu, dar pana la urma sunt sarbatorile :njub:
 

DeletedUser25046

Guest
Iti numeri conturile printre cele de mai sus?

Ceea ce este mai sus este dovada clara ca folosirea in cadrul jocului de proxy-uri duce la sanctiuni.
Ceea ce ai primit tu de la jucatorul clantau (puteai si tu bine merci sa editezi numele celui care ti-a oferit informatia) este cat se poate de real si intemeiat - nu a fost vorba de iarba sau fumuri.
Vrei da zici ca jucatorul chiar juca cu toate conturile alea? :))))
App, era un sarcasm. Nu am vrut sa ofensez pe nimeni, dar totusi, chiar juca cu toate conturile alea? :D
PS: La cat de plictisitor a devenit jocul asta, abia imi fac chef sa ridic bonusul de logare. Daca toate dezvoltarile jocului raman la nivel de seturi, curand o sa moara total, parerea mea.
 

DeletedUser15693

Guest
Hey,a trecut o vreme lunga de cand am mai jucat,ce mai e nou? Cum mai este jocul?
 

DeletedUser26203

Guest
Hai cu migrarea de pe sau catre lumea Jacksonville. Si Roadmap 2018 nu trebuia sa apara luna trecuta ?! :confused::confused::confused:
 

DeletedUser24094

Guest
Changelog versiune 2.75 - marți, 15 aprilie!!

Cum vine asta? la mine 15 e duminica nu marti.
 

DeletedUser

Guest
La concursul "1, 2, 3 ... 10" ar fi dragut sa fie postate si raspunsurile dupa care s-a facut corectarea ;)
 

DeletedUser24094

Guest
Pe mine ma intereseaza doar la aia cu cate munci sunt :))...
Pe wiki era scris 120, dar eu am numarat 150 si ceva.. imi era lene sa numar iar sa vad daca am sarit vreo ceva..


Si, probabil voi ati gresit cativa la intrebarea cu puncte de veteran daca ati pus 250.
Alea se ofera pentru 35 de puncte , poti castiga si fara sa ai 35 de puncte :D
 

DeletedUser

Guest
Pe mine ma intereseaza doar la aia cu cate munci sunt :))...
Pe wiki era scris 120, dar eu am numarat 150 si ceva.. imi era lene sa numar iar sa vad daca am sarit vreo ceva..


Si, probabil voi ati gresit cativa la intrebarea cu puncte de veteran daca ati pus 250.
Alea se ofera pentru 35 de puncte , poti castiga si fara sa ai 35 de puncte :D

Sunt 158 de tipuri de munci. Dar intrebarea a fost "Cate munci sunt pe harta?", nu "Cate tipuri de munci sunt pe harta?". Sunt 5408 munci pe harta. Intrebarea a fost neclara. Ar trebui sa fie luate ambele in calcul (158, 5408).
La aia cu aventura, Poti sa castigi 0-50-100-150-200-250 PV

Eu sunt curios ce au raspuns altii la 2 si 13 :D
 

DeletedUser24094

Guest
La alea eu am raspuns sec, stiu ca pretul creste la forturi, si la oras nu a specificat in ce fel construit, asa ca si acolo am raspuns tot sec :))
 

DeletedUser26710

Guest
Intrebarile au fost simple, sau cel putin la aia cu aventuri era simplu, ca nu cred ca castigi tu o aventura cu 50-100 puncte , tu trebuia sa scrii cu cat castigi tu o aventura deobicei nu ca exista o aventura la un milion care se termina cu 34 de puncte ... se poate dar cred ca raspunsul era 250
 
Sus