La taclale

mihai10092

Gunman
De exemplu la "1. In inventar poti sa ai maxim 10 obiecte."
Nu sunt 10?

Iti mai spun si eu unde ai gresit.
Nu sunt 130 de munci, sunt 158 diferite.
La 12, ai uitat de categoria retete, aia nu face parte din produse.
Ai dreptate cu muncile, sunt 158 de munci.

Daca mergem pe aceasta directie nici imbunatatire nu fac parte din aceasta categorie sau colectiile de la realizari
.

La 9. poti sa regenerezi energia si cu filmele de la Cinema :)
Se mai poate face si prin interventia adminilor sau a dezvoltatorilor.

Ciprian66

Gold digger
Inventarul e nelimitat nene. Obiectele de colectie nu sunt parte din inventar, ca nu le vezi acolo dar imbunatatirile se pun.
Viata nu cred ca sta sa-ti bage adminu',sunt muulte alte metode.

Doxie

Trapper
De ce a fost scos circul? am bagat sute de produse in el si nu am primit absolut nicio recompensa la terminarea constructiei, a fost scos fix in ziua aia. Si fara sa fi spus cineva ceva.

JTX97

Trapper
Au fost probleme la recompense ,de exemplu la categoria obisnuit iti cadea potiune cu xp 25%,scrisori cu oup de 100,250.Dar probabil si alte probleme stiute doar de ei.

Apot3quil13

Trapper
De curiozitate, cine este admin pe noul server de raspunde asa ”rapid” la tikete? Chiar e nevoie sa astept cu saptamanile sa se raspunda la un tiket? A devenit destul de jenanta implicarea adminilor in buna functionare a acestui joc...

just4fun

Administrator
Membru personal
De curiozitate, cine este admin pe noul server de raspunde asa ”rapid” la tikete? Chiar e nevoie sa astept cu saptamanile sa se raspunda la un tiket? A devenit destul de jenanta implicarea adminilor in buna functionare a acestui joc...
M-am uitat in lista de tickete si nu am vazut vreun ticket deschis de pe acest cont

Doxie

Trapper
Papucii din setul nou, acel bonus de 30 daune, la ce se pune? la fort am vazut ca nu, la duel nu... sunt bugati?

Si.. pot face inca un cont pe forum doar pentru concursuri? Imi e rusine sa postez cu asta la concursuri de genul

just4fun

Administrator
Membru personal
Papucii din setul nou, acel bonus de 30 daune, la ce se pune? la fort am vazut ca nu, la duel nu... sunt bugati?

Si.. pot face inca un cont pe forum doar pentru concursuri? Imi e rusine sa postez cu asta la concursuri de genul
Dauna se pune la aventuri
1. dauna se pune la aventuri
2. poti face dar exista riscul ca la unele concursuri sa nu poti transfera premiul!