La taclale

Danny Tommy

Trapper
de curiozitate, te-ai uitat când am început să joc pe hawaii?
Noir a inceput cu 3 luni dupa tine si are de 3 ori mai multe daune. Nu exista scuze pentru faptul ca esti slab. Doar accepta asta si nu te mai crede superior doar pentru faptul ca ai caracter de admin, Sau macar incerca.
 
Ultima editare:

lord ion

West Marshal
Noir a inceput cu 3 luni dupa tine si are de 3 ori mai multe daune. Nu exista scuze pentru faptul ca esti slab. Doar accepta asta si nu te mai crede superior doar pentru faptul ca ai caracter de admin, Sau macar incerca.
noir a început cu 3 luni după mine... are căpitan X1 PESTE TOT.. deci clar clonă. ce aș intra peste voi....
 

Danny Tommy

Trapper
deci e clar un dublu acount! deci ești așa de deștept să dai în gât o colegă....
treaba asta merge mai departe! adică la adminul de serviciu.
Nu stiu sa desenez ca probabil as avea mai multe sanse sa-ti explic.. Cu toate astea voi incerca sa fiu cat pot de explicit.

Pe lumea 1 este CristinaKuznetsov
Pe hawaii este Noir.
Sunt doua servere diferite, nu te agita asa


Nu prea cunosc detalii legate de criteriile de recrutare a echipei de admini, insa clar tu nu ar trebui sa faci partea din ea, nici macar aici, pe forum.
 

lord ion

West Marshal
Nu prea cunosc detalii legate de criteriile de recrutare a echipei de admini, insa clar tu nu ar trebui sa faci partea din ea, nici macar aici, pe forum.
Probabil ai dreptate! spune-i și lui just asta!
nu știu... dar am așa o viziune în viitor... cum că tu ai fi trimis în banat pentru o oarecare încălcare a regulamentului...
 

Danny Tommy

Trapper
Probabil ai dreptate! spune-i și lui just asta!
nu știu... dar am așa o viziune în viitor... cum că tu ai fi trimis în banat pentru o oarecare încălcare a regulamentului...
Si cam care ar fi acea incalcare de regulament? Mai nou nici nu ai voie sa iti exprimi liber parerile ca ofensezi marii conducatori si te baneaza?
Eu zic sa te destingi putin de gandirea aia comunista.
 

Mr.Piscot

Trapper
Cum sa vorbesti de forturi pe o lume unde 90% din conturi sunt cedate / clone, iar la batalii, 95% din jucatori sunt offline, nimeni nu muta, 0 tactica, 0 batalie de fort.. doar clone care spera sa le intre randomu de ferite / daune.. trist.. toti anonimii care au si ei un set primit pomana / facut cu clone se cred mai nou jucatori, iar trist..
 
Sus