La taclale

DeletedUser24094

Guest
La urmatoarele editii de gazeta, daca va fi tot asa cu intrebari despre joc, ar fi frumos sa puneti intrebari care pot fi gasite pe wiki`ul nostru, nu sa ne uitam la francezi si alte natii.
 

DeletedUser24094

Guest
Teoretic tw-calc nu e permis pentru ca are acea functie de garderoba, care imita functia premium de automatizare.

Cer banarea lui toxic pentru folosirea scriptului, aveti la semnatura unde joaca
 

toxic

Trapper
Ma refer la site, nu folosesc script-uri, mai ales cele care te ajuta sa schimbi hainele cu pdm maxim, chestie pe care nu are rost s-o faci.
 

adsum

Gunman
Răspunsurile la întrebări se pot găsi pe forum, în cadrul jocului (chiar cooperând cu alți jucători) sau pe site-urile ajutătoare, chiar dacă acestea nu aparțin innogames (www.tw-calc.net / www.tw-db.info). Dacă până și la întrebarea "câte runde are o luptă de fort" s-a greșit, nu știu ce ar mai fi de zis. Oricum, data viitoare vor fi de tip grilă.

De unde dintr-o dată pasiunea pt wiki ? E neactualizat de ani buni, nu cunosc motivele și nici nu consider că poate aduce mari plusuri jocului, dar mă voi interesa dacă putem lucra la el, iar dacă sunt pe aici doritori care vor să contribuie, cu atât mai bine.
 

ZenooRO

Cowboy
De unde dintr-o dată pasiunea pt wiki ?
M-ai enervat! :lol: Daca vine un jucator nou, si cand spun nou ma refer la unul care nu a jucat tw in viata lui , de unde afla si el informatii despre joc? Intra pe wiki , vede ca este o epava, rezultatul? Il duce gandul ca jocul este la fel ca in 2010 sau canda fost wiki-ul notru lansat, nu a mai fost actualizat din 1900 toamna (din pacate este adevarat si asta ).
M-am calmat! Este cald si risc.... :dastardly::up:
 

adsum

Gunman
Dacă este nou n-are de unde să știe că wiki este o epavă. Poate întreba alți jucători, poate căuta pe forum, poate folosi sistemul de suport sau baza de cunoștințe. Ești sigur că jocul atrage jucători noi? :D

Mă interesez iar dacă puteți ajuta în vreun fel, vă anunț.
 

ZenooRO

Cowboy
Dacă este nou n-are de unde să știe că wiki este o epavă. Poate întreba alți jucători, poate căuta pe forum, poate folosi sistemul de suport sau baza de cunoștințe. Ești sigur că jocul atrage jucători noi? :D

Mă interesez iar dacă puteți ajuta în vreun fel, vă anunț.
Alti jucatori? Multi nu ii baga in seama pe cei noi , eventual ii păcălesc cu pretul la produse iteme ( @cozmaliviu ) , sau ii fac sclavi pt produse ( @cozmaliviu ).
Pe forum? Da, chiar aveam un forum stufos si activ , sunt ceva ghiduri din 2009.
Restul nu comentez.....
Speram sa atraga jucători noi :roll:
 
Sus