La taclale

DeletedUser24094

Guest
Pentru ca au cerut experiente in nu stiu ce, si nu am.

Si au cerut alea doar intr-un post aici in la taclale pe care nu l-a vazut nimeni, si probabil acum dupa parerea lor jucatorii nu vor sa ajute, ei si-au facut treaba, au incercat sa faca da nu vor playerii sa ajute.

Si nu e normala mentalitatea ta, nu e normal sa folosim altele daca le avem pe ale noastre.
 

adsum

Gunman
Dezinformări peste dezinformări, dar ne-am obișnuit..

Țin să te anunț că am găsit oameni dispuși să ne dea o mână de ajutor și în prezent se lucrează la wiki, în funcție de timpul fiecăruia.
Nu pot spune cu exactitate când va fi gata, poate fi vorba de o săptămână sau de o lună. E puțin mai complicat decât credeam inițial plus că mai așteptăm anumite instrumente de la colegii de pe alte servere, dar o să-i dăm de cap într-un final.
Când va fi gata vom anunța oficial. Mulțumesc pentru răbdare și înțelegere.
 

DeletedUser24094

Guest
Daca nu comunicati ca ati gasit si ca lucarati de unde as putea sa stiu? Spun ce vad, asta ma vazut, ca ai cerut ajutor aici in la taclale si dupa nu s-a mai spus nimic despre.
 

DeletedUser27887

Guest
Daca nu comunicati ca ati gasit si ca lucarati de unde as putea sa stiu? Spun ce vad, asta ma vazut, ca ai cerut ajutor aici in la taclale si dupa nu s-a mai spus nimic despre.
Voiai un anunt oficial cu voluntarii wiki?
 

DeletedUser24094

Guest
PS: Într-o singură privință sunt de acord cu tine, chiar dacă ai fost ironic : într-adevăr, adminii sunt de nota 10.
Păcat însă că unii jucători nu sunt nici măcar de nota 5.


:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser24094

Guest
Voi ca admini fara a avea aprobarea de la INNO, il aveti pe Henry care are un impact mai mare decat credeti, deci daca il puneti pe ala sa mai scrie pe chat din cand in cand sa intre lumea la o aventura, sa participe la un fort, ar avea un impact super mare.
 

lord ion

West Marshal
îmi pare rău că se șterg postări, chiar și de aici, de la "La taclale", adică vechiul SPAM.
eu nu fac așa ceva! răspund în limitele permise, iar pe cei ce calcă pe bec, nu-i iert!
credeți sau nu, eu cred că e o comunitate destul de unită și stabilă. întrebați-l pe Sp1tfire!

el e vinovat că eu-s aici.
 

lord ion

West Marshal
Voi ca admini fara a avea aprobarea de la INNO, il aveti pe Henry care are un impact mai mare decat credeti, deci daca il puneti pe ala sa mai scrie pe chat din cand in cand sa intre lumea la o aventura, sa participe la un fort, ar avea un impact super mare.
sunt sigur că ai o oarecare dreptate, dar, întotdeauna există un dar, chiar nu ne putem ocupa de inițierea aventurilor... forturile le anunțăm înainte cu o oră.
 

Emeer

Gunman
îmi pare rău că se șterg postări, chiar și de aici, de la "La taclale", adică vechiul SPAM.
eu nu fac așa ceva! răspund în limitele permise, iar pe cei ce calcă pe bec, nu-i iert!
credeți sau nu, eu cred că e o comunitate destul de unită și stabilă. întrebați-l pe Sp1tfire!

el e vinovat că eu-s aici.
se vorbeste cam des despre acest personaj minunat :D
 
Sus