La taclale

DeletedUser27887

Guest
Totuși … Lord Ion a făcut gluma cu cioara și lumea a înțeles că e glumă mai puțin Viper-x. Acum e diferit se pare … sau poate nu.

@dudu eu cred că tu nu înțelegi ce e aia glumă. Ba mai mult eu cred că tu pârăști oamenii fără mască din Lidl. Dacă nu înțelegi gluma mergi mai departe.
 

adsum

Gunman
La "9 zile de vara" am iesit pe primul loc ca oras(puncte), craft, iar realizari si xp chiar pe primele 2 locuri. Nu stiu ce legatura are numarul de orase care era in alianta noastra cu cele mentionate mai sus. Sa spui ca are legatura cu duelurile, pe care nu am luat niciun premiu. Asa ca nu stiu unde bati, sincer, cu server-ul ala.

Fac referire la numărul maxim de locuitori dintr-un oraș (10), care a fost criticat. Se doreau setări normale - anume 50 locuitori, ca să intre cât mai mulți într-un oraș. Atunci unde era competiția? De asemenea când s-a exploatat bug-ul de la început de lume de ce nu s-au mai invocat neregulile? Nici meme-urile? Tocmai de asta nu înghit textele lupului moralist. În rest, felicitări pt realizările obținute.
 

toxic

Trapper
Am inteles, pentru mine a fost un speed amuzant care m-a facut sa nu mai intru pe lumile cu viteza normala o perioada. Nimic de comentat.
 

dudu

Greenhorn
Totuși … Lord Ion a făcut gluma cu cioara și lumea a înțeles că e glumă mai puțin Viper-x. Acum e diferit se pare … sau poate nu.

@dudu eu cred că tu nu înțelegi ce e aia glumă. Ba mai mult eu cred că tu pârăști oamenii fără mască din Lidl. Dacă nu înțelegi gluma mergi mai departe.
Domnul meu, aia nu e gluma. La o gluma rade lumea nu se cruceste de ce ineptii debitezi. Si crede-ma, am un simt al umorului foarte dezvoltat. Si nici macar asa nu am ras la bazaconia cu masca de la Lidl. Tu ai ras? Daca da ai mari probleme de perceptie a umorului.
 

DeletedUser27887

Guest
Domnul meu, aia nu e gluma. La o gluma rade lumea nu se cruceste de ce ineptii debitezi. Si crede-ma, am un simt al umorului foarte dezvoltat. Si nici macar asa nu am ras la bazaconia cu masca de la Lidl. Tu ai ras? Daca da ai mari probleme de perceptie a umorului.
Te-ai întrebat vreodată cum sunt construite rachetele? Crede-mă, sunt inginer.
Nu era glumă ce am zis mai sus. Eram foarte serios de data asta.
 

DeletedUser27887

Guest
Explica-mi si mie glumele astea. Unde era umorul de nu l-am inteles? Vad ca-ti tot place sa ma bagi in discutiile tale.
Explicația e că … recent s-a făcut un studiu.
Un caucazian mergea pe străzi îmbrăcat cu haine tradiționale mexicane și întreba alți caucazieni mioritici dacă li se pare că e rasist și toți au zis că da. Când au fost întrebați mexicanii au zis că li se pare frumos și de bun gust. Concluzia?

Ție nu ți s-a părut rasistă gluma ci căutai de fapt și cea mai mică portiță să îl ataci pe Lord Ion. Asta din mai multe motive … dacă vrei ca Just4Fun să plece fii sigur că nu o să îi ia unul ca tine locul.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Tot nu mi-ai raspuns la intrebare. Ce era amuzant in acele glume? Eviti subiectele care nu iti convin.
Mai si debitezi elucubratii. Cand am spus eu ca vreau sa plece just4fun? Poate lord ion. Dar iar mananci chocapik si denaturezi adevarul.
O dai mereu de gard, esti pe langa subiect, spui doar ce vrei, iti place sa te bagi in seama si sa vorbesti neintrebat, iti place sa ataci lumea si sa tragi concluzii pripite, desi de cele mai multe habar nu ai nimic despre subiectul discutieti respective.
 

DeletedUser27887

Guest
Da … că fix de asta joc. Am venit la invitația lui Just a zis că dacă se găsește câte unu ca voi să mai sar și eu în ajutor.
Din toți jucătorii până acum sunteți 6 mai cu moț și căutați mereu nod în papură. E evident, de asta mă bag. Nu-mi plac oamenii ca voi. O să vă treziți din morți la propria înmormântare să comentați că de ce nu s-au pus 10 bomboane pe colivă în loc de 12. Iar tu x-viper ai dreptate … te-am încurcat cu xMarmo care e pe aceeași undă oricum. Nu mai urâți pe cineva pentru că nu puteți fi și voi la fel. Tocmai de asta nu sunteți.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Eu nu urasc pe nimeni. Faptul ca am opinii diferite fata de unii, uneori diametral opuse, nu inseamna ca ii urasc.
Nu ti-am dat eu raport la profil, desi cam meritai. Dar am zis ca nu e treaba mea. Nu ma jigneai pe mine si nici nu esti west sheriff, asa ca ion. Adminii/moderatorii trebuie sa fie un exemplu, sa se comporte profesionist, nu sa instige la cearta si sa creeze divergente, inclusiv prin tentativele alea nereusite de glume. Pe el de asta l-am raportat. Nu mi se pare ca se potriveste tiparului asta de west sherrif de nicio culoare, desi in ultimul timp a fost mai cuminte. Mai putin pe joc unde ma jignea pe saloon.
Cat despre tine, ma pomenesti cam mult, si pe saloon si pe forum, eu n-am zis niciodata nimic de tine.
 

DeletedUser27887

Guest
Cât am fost în aceeași alianță erai în stare să îmi dai haina de pe tine Toxic. Am văzut ce poamă ești stai liniștit. Haiducule. Vezi că plâng toți că nu mai intri tu pe joc … fă ceva și rezolvă.
 

dudu

Greenhorn
Te-ai întrebat vreodată cum sunt construite rachetele? Crede-mă, sunt inginer.
Nu era glumă ce am zis mai sus. Eram foarte serios de data asta.
Esti slab si ai argumentele unui pusti de 14 ani. Iar daca cumva esti inginer felicitari. Profesional esti infinit mai sus decat moral.
 
Sus