La taclale

DeletedUser24699

Guest
Pentru Windows Store. Pot publica aplicatii atat pt Windows 8(8.1), cat si pt Windows Phone(7, 8, 8.1) global. Si pot cere si bani pe ele :))

@Shteff: Merge pe toate telefoanele care au WP 8, inclusiv HTC-urile si Samsung-urile. :) Nu e doar pt Nokia.

Ce procent ia Microsoft din ce vinzi?
 

DeletedUser24699

Guest
30%, deci daca ai o aplicatie de 1$, 0.3$ is in bugetul Microsoft, iar 0.7$ sunt ai mei :)

Pune o aplicatie de lanterna cu 2$. Faci un milion de dolari cu putin noroc :)) (2 mil - procent microsoft,taxe,impozite etc)
(Am zis si eu asa, nu stiu cati folosesc WP)
 

DeletedUser25592

Guest
Pe 520 nu merge..N-are la camera chestia aia ,am uitat si cum ii zice...Deci nu merge lanterna.
 

DeletedUser2948

Guest
esti turbat mosule... iti merge tot din market pe nokia lumia 520 (apps games)

Serios? Vreti sa-ti dau niste denumiri de aplicatii care cer 1Gb ram sa le poti instala? :))

La fel iti pot zice modele de telefoane si aplicatii ce nu merg pe ele din cine stie ce motive. Uite una banala: Nokia City Lens pe 520 nu merge :)
 

DeletedUser24699

Guest
Serios? Vreti sa-ti dau niste denumiri de aplicatii care cer 1Gb ram sa le poti instala? :))

La fel iti pot zice modele de telefoane si aplicatii ce nu merg pe ele din cine stie ce motive. Uite una banala: Nokia City Lens pe 520 nu merge :)

Te-ai smecherit.:ras:
 
Sus