La taclale

batras

Trapper
inca asteptam licitatiile de la piata ...sau s-a uitat de ele?
Nu s-a uitat :) Diseară vor fi puse la piață.

sa schimbati si numele la set dc aveti in plan sa le bagati anual,gen,anul asta sa se numeasca AL II-LEA SET ,la anul dc le bagati iar sa se numeasca AL III-LEA SET si tot asa deoarece,UN SINGUR SET cum se numeste acum,pe viitor va fi irelevanta aceasta denumire ca o sa fie mai multi jucatori care o sa aiba setul..deci cine va avea UN SINGUR SET?
 

adsum

Gunman
Poate pui tu problema greșit - un singur set (de persoană) :D
Oricum, n-ar strica ca în viitor să bage și alte iteme, că astea au tot fost.
 

batras

Trapper
Poate pui tu problema greșit - un singur set (de persoană) :D
Oricum, n-ar strica ca în viitor să bage și alte iteme, că astea au tot fost.

mdea...sunt si alte seturi bagate(ma refer la cele bagate in cufere:cu sine de otel,cu sine de fier,de lux,etc,etc unde am deschis sute pana acuma si nu mi-a picat nimic) dar, ca si cele 2 realizari (ghicitor de destine si un mare fan am circului calator) se va inchide the west-ul pana o sa ajunga cineva sa le aibe,mai ales ca nu sunt licitabile cele din cufere asa ca,despre ce vb pana la urma....prost,tot eu,ca nu vad paiul din ochiul meu si vad barna din ochiul altora...
 

adsum

Gunman
Există jucători care dețin una dintre realizările "Ghicitor de destine" (cea cu cărțile de tarot) / "Un mare fan al Circului Călător" (cea cu jocurile), însă sunt de acord cu faptul că sunt greu de obținut iar circul ar trebui regândit la nivel de recompense. Idem în cazul itemelor respective. Poate pe viitor vor mări șansa de drop sau le vor face licitabile.
 
Sus