La taclale

adsum

Gunman
Dacă tu crezi că ai dreptul să jignești gratuit, eu mă văd nevoit să-ți amintesc că nu e cazul. Te deranjează staff-ul? Toate bune, evită să mai postezi pe forum. Oferă respect înainte de a-l pretinde de la alții. În orice caz, la următoarea abatere n-o să te mai deranjez în privat ci o să-ți ofer o mini-vacanță, ca să te răcorești.

Pain n-a ajutat doar la gazetă ci și la wiki, de acolo și "titlul" de Wiki Helper, așa că nu mai încerca să-i minimizezi munca.
Eu zic că a făcut treabă bună: https://wiki.the-west.ro/wiki/Pagina_principală

PS: Cunoașterea regulamentului înainte de a posta este obligatorie, nu facultativă, iar consecințele ce rezidă din nerespectarea sa vă aparțin în totalitate.
 

zoltes

Trapper
Dacă tu crezi că ai dreptul să jignești gratuit, eu mă văd nevoit să-ți amintesc că nu e cazul. Te deranjează staff-ul? Toate bune, evită să mai postezi pe forum. Oferă respect înainte de a-l pretinde de la alții. În orice caz, la următoarea abatere n-o să te mai deranjez în privat ci o să-ți ofer o mini-vacanță, ca să te răcorești.

Pain n-a ajutat doar la gazetă ci și la wiki, de acolo și "titlul" de Wiki Helper, așa că nu mai încerca să-i minimizezi munca.
Eu zic că a făcut treabă bună: https://wiki.the-west.ro/wiki/Pagina_principală

PS: Cunoașterea regulamentului înainte de a posta este obligatorie, nu facultativă, iar consecințele ce rezidă din nerespectarea sa vă aparțin în totalitate.
Adsum, eu daca jigneam - deja cred ma ''racoream''.

Ma deranjeaza prietenii intre staff si membri si cred ca asta am si evidentiat iar aici sper sa avem o discutie constructiva. Respect eu am sa ofer atunci cand se va merita - no hard feelings.

In privinta la titlul lui Pain nu am comentat absolut nimic, repet, am doar evidentiat faptul ca exista prietenii intre staff si membri.

Eu nu folosesc the-west/wiki - prefer tw-calc.net, iar asta e o preferinta personala. Eu daca conduc Mercedes n-am sa stau sa te conving sa-ti cumperi si tu unu doar pentru faptul ca conduci BMW.

N-o lua personal si ma repet din nou, eu n-am jignit pe nimeni, dar nu mi se pare corect sa mi se bage cuvinte in gura sau sa ma abtin de la opinia personala.
 

DeletedUser27887

Guest
Ești imposibil ca om și sper ca într-o zi să înțelegi. Dacă tu nu poți lega o prietenie cu cineva lucrând un an de zile aproape împreună, înseamnă că ori ești anti social ori prea arogant. Nu eram prieten cu Adsum înainte să ajut la gazetă și wiki. Nu am primit nimic pe ochi frumoși stai liniștit. Am cheltuit destui bani cu jocul ăsta și dacă îți vine să crezi sau nu, chiar mă rugam de staff prin tichete să cumpăr avatar clasic cu pepite.
 

adsum

Gunman
Ma deranjeaza prietenii intre staff si membri si cred ca asta am si evidentiat iar aici sper sa avem o discutie constructiva.
Tu ori n-ai proprietatea cuvintelor, ori te plictisești și vrei să facem conversație.
Că te deranjează pe tine prietenia lui X cu Y, e strict problema ta, nu a mea. Eu pot fi la fel de bine prieten atât cu politicianul votat, cât și cu polițistul care m-a amendat în trafic, fără să dau explicații nimănui. De aici și până a lansa niște acuzații puerile, cum că unii beneficiază de anumite avantaje pe baza prieteniei cu persoane din staff, e cale lungă. Dacă ți-ai fi găsit 5 minute să arunci un ochi pe Regulament, probabil că nu te-ai mai fi mirat de ce ți-a fost ștearsă nu știu ce postare și ai fi aflat că reclamațiile la adresa staff-ului nu se fac pe forum ci prin tichet, unde aștept și eventualele dovezi care să-ți probeze spusele. Cam atât cu discuția constructivă. Vedeți-vă de joc, evitați să mai stați cu capul în soare, beți o bere, bucurați-vă de vară și lăsați dramele.
 

adsum

Gunman
Vrem sa vedem câștigători gazetei cum au fost aleși random dacă nu există aceste dovezi sa fie reluate
Și eu aș vrea să respecți sancțiunea primită și să nu scrii de pe alte conturi.

Cât despre dovezi, le găsiți ca întotdeauna în tema de comentarii, pe prima pagină.
 

zoltes

Trapper
Și ai reușit sa cumperi avatarul mult dorit.
Chiar 2 avatare :)
Am cheltuit destui bani cu jocul ăsta
Te crezi unicul?
Tu ori n-ai proprietatea cuvintelor, ori te plictisești și vrei să facem conversație.
Sincer vorbind acum, chiar as vrea sa ajut si eu la wiki, stau cu A level in engleza si pot fi de folos.

Da-mi un task si promit - il fac.

Chiar vreau sa vad cat de impartiali sunteti.
 

DeletedUser27887

Guest
N-are nici un rost sa ma contrazic cu tine. Esti prea … primitiv.
 

Hybris

Greenhorn
Sarcini zilnice
Sarcini zilnice care ar trebui să apară în fiecare zi la 24 de ore după finalizarea celei anterioare, dar misiunile apăreau mai devreme, imediat după miezul nopții. Bug-ul a fost remediat.
dupa ce i-au spus 10 oameni la CM pe beta ca nu vor asa ceva...
chiar imi placea ca puteam sa fac mereu misiunile la 23:55 si apoi mai asteptam 5min sa le fac iar
nu cred ca era chiar asa mare "avantajul" de la treaba asta
 
Sus