La taclale

Lord

Gold digger
Tin sa multumesc tuturor care fie prin comentarii, fie prin raspunsuri, imi faceti ziua mai buna. Oleaca de umor imi prinde bine la orice ora.
Tin sa multumesc tuturor care fie prin comentarii, fie prin raspunsuri, imi faceti ziua mai buna. Oleaca de umor imi prinde bine la orice ora.
Bulă și Ștrulă la ora de istorie: – Cine este autorul grec care a spus: „Tot ceea ce știu e că nu știu nimic”? – Doamna profesoară, acum să nu spuneți, că nu pot să cred că Bulă ar fi grec!
Citeşte întreaga ştire: Bancuri - Top 100 de glume bune, pentru toată lumea
 

adsum

Gunman
Greu de crezut . Unul făcea pe Spartacus (de Constanța), instiga lumea la revoltă și-i îndemna să nu mai susțină luptele, altul s-a trezit să împartă câteva grade de trădător în momentul în care a avut general, ca urmare a unei încercări de a echilibra taberele.
 

EmyLegend

Gunman
S-a gasit teparu de emy sa vorbeasca de tepe,frate te stie toate serverele ca esti tepar si cere-ai la jucatori sa iti bage pepite.Mai e si clona aia de Emeer care strica meciurile la aventuri pe motiv ca e frustrat ca a fost banat pentru multi-cont.
Vad ca nu stii de gluma sari ca, crapul pe mamaliga numai freze si mingii ai in cap …
 
Sus