La taclale

Gold Membres

Gold digger
Sall !
1. Sugestia sa fie un concurs cu cele mai frumoase haine unice sau foarte căutate upuri pe care le au jucători.
Este doar o sugestie cred ca ar fi o idee interesanta. Sau nu neapărat o sugestie un topic axat pe asa ceva dacă aveți mai multe idei. M am inspirat ca am văzut revolverul Allen up5 al lui Chase sigur sunt mulți oameni care au un set pe cinste , cele mai faine seturi de colectie, fort , Duel, aventura , munci ar ajuta jucători noi sa descopere the west ul .
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
@Criminus Se poate muta fortul atacat de alianta Old School pe Hawaii la o alta ora? Este exact la aceeasi ora cu fortul Awesomia atacat de Henry. Nu stiu daca a fost intentionat sau nu, dar noile reguli permit mutarea orei fortului, corect?
 

DeletedUser28095

Guest
@Criminus Se poate muta fortul atacat de alianta Old School pe Hawaii la o alta ora? Este exact la aceeasi ora cu fortul Awesomia atacat de Henry. Nu stiu daca a fost intentionat sau nu, dar noile reguli permit mutarea orei fortului, corect?
Hmm ... în cazul ăsta greșeala e a mea. Mai bine mutăm Awesomia la ora 19:00. Am venit acasă în grabă și am atacat fără să verific.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
De ce sa fie greseala ta? In fiecare weekend la final de event sunt 2 forturi Awesomia, atat sambata, cat si duminica. Cred ca se stia deja acest lucru.
 

DeletedUser28095

Guest
Greșeala mea a fost că nu am anunțat cu o zi înainte adică ieri pentru bătălia de mâine.
Chiar dacă se știe, tot trebuie să anunț :D
Mulțumesc de atenționare!
 
Ultima editare de un moderator:

toxic

Trapper
Hm, cum arata echipa de admini TW-RO mai nou? Vad ca Syntex e CM, pe cine mai avem nou? :boone:
 
Ultima editare:
Sus