La taclale

@Emiliano Zapata nu uita sa stergi inainte sa pupi, ca in zona respectiva se gasesc multi microbi.
Atâta poți ? Copilaș eu înțeleg că ai fost crescut în puf și că vrei totul așa când vrei tu, dar Elmer sau cine mai are sau o să mai aibă putere în viitor au și ei o viață. Dar nu am pretenți ca un frutrat sau mai mulți să înțeleagă, voi vă plângeți, eu nu o să mai zic, iar Staff-ul o să vă răspundă așa cum meritați. Frustrații au atacat mereu conducerea, dar când a fost să ocupe un post în conducere se sustrăgeau, așa că nu am așteptări de limbaj de la frustrații pe viață.
Spor și-un praz verde !
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Am auzit zvonuri c-ar face asa ceva, dar mi-e greu sa cred.
De fiecare data cand am vrut sa vand ceva pe indiana, preturile erau de doua, trei sau chiar patru ori mai mici decat pe Hawaii.
 
Am auzit zvonuri c-ar face asa ceva, dar mi-e greu sa cred.
De fiecare data cand am vrut sa vand ceva pe indiana, preturile erau de doua, trei sau chiar patru ori mai mici decat pe Hawaii.
Haha ce gluma ieftina și de prost gust sa vezi când ai da pe o pereche de sundown 1kk când la voi era 600k
 

Dagon96

Trapper
Da, mai mult ca sigur, probabil trimite premiile pe lumea indiana și pe hawaii, că pe restul deja s-qu dat de 4 zile. Numai noi cei mai fraieri dintre toți și ne lasă pe săptămâna viitoare probabil :)
Acum pe bune că nici nu m-aș mira să mai avem de așteptat.
 
Pot alege 1 arma de batalie gringo și 1 de duel gringo în loc de 3 iteme aniversar sau 4 câte sunt ca să nu te obosești sa trimiți de 4 ori mai bine trimiți de 2 ori
 
Sus