La taclale

@bogdanell7 ai putea echilibra luptele, pe indiana am fost 33 pe atac vs 69 pe aparare
Salutare !
Pentru moment nu o sa se mai faca ehilibrari la awesomia, o sa ramana un fort liber pentru toata lumea.
E pacat ca lumea nu discuta si nu se face o echilibrare de comun acord intre aliante pentru a avea o lupta frumoasa.

Avem in plan sa oferim in viitor recompense in functie de echilibrari, inca e in stadiul de planificare, poate asa lumea o sa se mobilizeze si o sa fie luptele mai ok.
 
Apreciem ca nu s-a mai dat bonus de motivatie de munca luna asta. Luna trecuta a fost, dar nu prea. (buguit)
 
Înapoi
Sus