La taclale

just4fun

The Boss
Referitor la anuntul de zilele trecute..cam cat trebuie sa astept sa mi se citeasca mesajul de pe forumul beta si sa primesc si eu ceva informatii suplimentare?

probabil ca informatiile suplimentare le primesti in momentul in care esti acceptat - doar persoanele acceptate sunt contactate.
 

DeletedUser

Guest
probabil ca informatiile suplimentare le primesti in momentul in care esti acceptat - doar persoanele acceptate sunt contactate.
Ai dreptate doar partial. Primesti informatii suplimentare inainte sa fii acceptat (doar trebuie sa stii in ce te bagi, nu?), si doar persoanele acceptate sunt contactate :P
Mda :)) m-ai lamurit total

Pai tu ai intrebat cum poti sa devii Elite Tester, nu? :P
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19531

Guest
*Cei care au cont pe lumea amchitka au acces si la noul forum???
**Schimbul direct intre jucatori apare cu versiunea ce ne aduce activitatea multiplayer???
*** Cum merge treaba cu cele 5 actiuni pe care le poti face in MPI??? In fiecare runda le poti folosi sau cum??? Pot sa activez atacul simplu si cel multiplu intr-o runda(daca am selectat sa dau doua comenzi/runda)???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16010

Guest
*Cei care au cont pe lumea amchitka au acces si la noul forum???
**Schimbul direct intre jucatori apare cu versiunea ce ne aduce activitatea multiplayer???
*** Cum merge treaba cu cele 5 actiuni pe care le poti face in MPI??? In fiecare runda le poti folosi sau cum??? Pot sa activez atacul simplu si cel multiplu intr-o runda(daca am selectat sa dau doua comenzi/runda)???

*Nu
**Poate
***Nimeni nu stie
 

DeletedUser19531

Guest
*Nu
**Poate
***Nimeni nu stie

Tu ce testezi pe amchitka??? Sau nu stii cum se intra in activitatea multiplayer??? Vezi ca este amplasat sub optiuni un buton ce seamana cu o piesa de puzzle, dai pe respectivul buton si ti se deschide o pagina cu activitatea multiplayer.

images

set_5_up.gif

Piesa de puzzle

Butonul se afla in chenarul rosu:

24yw8b5.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16010

Guest
Tu ce testezi pe amchitka??? Sau nu stii cum se intra in activitatea multiplayer??? Vezi ca este amplasat sub optiuni un buton ce seamana cu o piesa de puzzle, dai pe respectivul buton si ti se deschide o pagina cu activitatea multiplayer.

images

set_5_up.gif

Piesa de puzzle

Butonul se afla in chenarul rosu:

24yw8b5.jpg

nu am nici o idee, crede-ma!
am venit pe aici sa fac spam :)))
 

DeletedUser19531

Guest
Chiar crezi ca nu cunosc acest forum???
Nu e asa de greu sa schimb stilul, foarte usor il pot schimba din the-west in default style.
 
Sus