La taclale

DeletedUser

Guest
scuza-ma,dar nu am nevoie de carti sa dau o replica,mai putin o replica tie ;)
asa ca,relax :)
stiu ca suferi ca nu poti face oua,dar fiecare cu norocul lui ^_~

ai niste dume mai bune ca alea doua de la capatos.

din cate stiam ai ceva ani in spate... sau poate stiu prost
dar uite cu problemele astea de pe jocul asta minunat mai aflu si eu ceva nou.

te pup :hmf:
 

DeletedUser

Guest
Care e problema ta , tu vrei sa faci scandal si nu ti-ai gasit cu cine , vezi ca de la o discutie, de la o problema tehnica tu ajungi la ceva personal , si eu nu te-am jignit indirect si gandeste de 5 ori inainte sa scrii.

pe cine am jignit ? pe tine ?
te-ai suparat ca te-am facut mai destept ca noaptea ?
 

DeletedUser19531

Guest
PeaceNotWarSmallLogo.gif
peace.gif
Peace.gif
 

DeletedUser16010

Guest
Nu poti vedea profiluri din clasament, si cand vrei sa citesti telegrame, iti da refresh.
Tare
:))))
Incepe sa imi placa TW din ce in ce mai mult.
 

Skynet08

Greenhorn
pe cine am jignit ? pe tine ?
te-ai suparat ca te-am facut mai destept ca noaptea ?

1.Tu nici nu stii cu cine stai de vorba !
2.Daca tu nu ti-ai dat seama despre acea jignire indirecta folosita ca o figura de stil inseamna ca ai o problema .
3.Vezi cum iti cauti tu singur mustrari , cearta , sau poate ca duci lipsa de afectiune daca e asa te sfatuiesc sa le ceri parintilor tai ca eu nu am timp sa socializez cu cei ca tine .Iar daca tu nu iti intelegi propriile tale cuvinte e grav si te rog nu mai da reply aici se incheie subiectul dintre tine si mine si inca o rugaminte nu te mai "baga" in seama caci nu faci decat sa te faci de ras singuru si sa dezvalui ce fel de persoana esti si de ce educatie ai avut parte, cu toate ca nu te cunosc asta e ceea ce am vazut eu din posturile tale pe care le-am analizat .Sa ai o seara placuta si bafta la joc .

iulianp , astept sa remediati problemele din joc :up: .
 

DeletedUser2041

Guest
1.Tu nici nu stii cu cine stai de vorba !
2.Daca tu nu ti-ai dat seama despre acea jignire indirecta folosita ca o figura de stil inseamna ca ai o problema .
3.Vezi cum iti cauti tu singur mustrari , cearta , sau poate ca duci lipsa de afectiune daca e asa te sfatuiesc sa le ceri parintilor tai ca eu nu am timp sa socializez cu cei ca tine .Iar daca tu nu iti intelegi propriile tale cuvinte e grav si te rog nu mai da reply aici se incheie subiectul dintre tine si mine si inca o rugaminte nu te mai "baga" in seama caci nu faci decat sa te faci de ras singuru si sa dezvalui ce fel de persoana esti si de ce educatie ai avut parte, cu toate ca nu te cunosc asta e ceea ce am vazut eu din posturile tale pe care le-am analizat .Sa ai o seara placuta si bafta la joc .

iulianp , astept sa remediati problemele din joc :up: .

Asteapta :D au fost remediate.
 

DeletedUser

Guest
1.Tu nici nu stii cu cine stai de vorba !
2.Daca tu nu ti-ai dat seama despre acea jignire indirecta folosita ca o figura de stil inseamna ca ai o problema .
3.Vezi cum iti cauti tu singur mustrari , cearta , sau poate ca duci lipsa de afectiune daca e asa te sfatuiesc sa le ceri parintilor tai ca eu nu am timp sa socializez cu cei ca tine .Iar daca tu nu iti intelegi propriile tale cuvinte e grav si te rog nu mai da reply aici se incheie subiectul dintre tine si mine si inca o rugaminte nu te mai "baga" in seama caci nu faci decat sa te faci de ras singuru si sa dezvalui ce fel de persoana esti si de ce educatie ai avut parte, cu toate ca nu te cunosc asta e ceea ce am vazut eu din posturile tale pe care le-am analizat .Sa ai o seara placuta si bafta la joc .

stii bancul cu bascula ?

ai zis ca nu stiu cu cine stau de vorba... esti ceva recuperator ?
 
Sus