La taclale

DeletedUser8280

Guest
Daca pun set cal si sa frank (25% xp) si setil lui eastwood (10% xp si 10% $) se cumuleaza bonusurile ?
 

DeletedUser8280

Guest
Ce e cu cartonasele alea de colectiomar ? x.x de 49 de prajituri am avut nevoie ca sa primesc realizarea :mad: am mai bagat si vreo 30 marcatoare dintr-alea dar inca nu am facut-o .. remedii pentru potenta vreo 20 , la fel .. mai trebuie 1. Si la tapiserie am consumat vreo 40 pana sa iau realizarea . De ce piva asa greu ? :( La alea care se fac din materiale putine , mai inteleg .. dar la alea care se fac din multe materiale de la diferiti meseriasi , e enervant ..
 

DeletedUser15496

Guest
Ce e cu cartonasele alea de colectiomar ? x.x de 49 de prajituri am avut nevoie ca sa primesc realizarea :mad: am mai bagat si vreo 30 marcatoare dintr-alea dar inca nu am facut-o .. remedii pentru potenta vreo 20 , la fel .. mai trebuie 1. Si la tapiserie am consumat vreo 40 pana sa iau realizarea . De ce piva asa greu ? :( La alea care se fac din materiale putine , mai inteleg .. dar la alea care se fac din multe materiale de la diferiti meseriasi , e enervant ..

acum stiu de ce oaie = steaua
 

DeletedUser14746

Guest
ala bala portocalalalalal ... tranalalamancsnvlanvav


haaaai oameni buni ... unde sunteti? sunteti lesinati de caldura? :|
 

DeletedUser8280

Guest
Ne-am pierdut ecoul .. :tumble:
[Cine da bacul indata sau cine a dat bacul stie la ce ma refer :boone: ]
 
Sus