La taclale

DeletedUser25880

Guest
Un site de toata jena cu text imposibil de citit, fara domeniu propriu si orice fel de verificare daca acele conturi exista sau nu, parola nici macar nu este ascunsa fata de public... Sa mai continui? Nici nu inteleg cum puteti sa aveti incredere in asa ceva. Si nu, nu iti baga niciun virus in PC, e o simpla pagina de phishing.

Eu am scris parola si id-ul itentionat sa "atentionez" pe ceilalti...mai sunt si copii mai mici care au fost invatati cu aceste bonusuri si vrand nu vrand pierd un cont de 130 si dupa incep sa planga.
 

DeletedUser2041

Guest
Esti om de treaba, n-am ce comenta in privinta asta. Problema este ca va scapa prea usor niste lucruri marunte. :whistle:

Faci parte din categoria celor care se dau atat de ingrijorati de soarta acestei comunitati, dar nu faci nimic concret sa ajuti.
Decat sa stai pe forum si sa intrebi aiureli mai bine deschideai un ticket si spuneai unde si ce ai vazut nepotrivit, atunci se luau masuri si erai si tu util cu ceva. Nu suntem roboti.
Te asigur ca era acelasi consum de energie.

In cazul unor link-uri de acel gen, sunt implicate uneori zeci de conturi si este usor sa iti scape un profil nepotrivit. Omul intra da mesajul mai departe de pe acele conturi si iese, de cele mai multe ori.
 

DeletedUser24094

Guest
(Astăzi la ora 16:09)
Maralinga nu este disponibilă pentru aproximativ 5 minute !

Adica cum? Mai exista Maralinga?
 

DeletedUser

Guest
(Astăzi la ora 16:09)
Maralinga nu este disponibilă pentru aproximativ 5 minute !

Adica cum? Mai exista Maralinga?
E acolo doar ca-i dezactivata.
Faci parte din categoria celor care se dau atat de ingrijorati de soarta acestei comunitati, dar nu faci nimic concret sa ajuti.
Decat sa stai pe forum si sa intrebi aiureli mai bine deschideai un ticket si spuneai unde si ce ai vazut nepotrivit, atunci se luau masuri si erai si tu util cu ceva. Nu suntem roboti.
Te asigur ca era acelasi consum de energie.

In cazul unor link-uri de acel gen, sunt implicate uneori zeci de conturi si este usor sa iti scape un profil nepotrivit. Omul intra da mesajul mai departe de pe acele conturi si iese, de cele mai multe ori.

Tu faci ceva sa ajuti comunitatea asta?
 

DeletedUser25880

Guest
http://imgur.com/ztSgF0o
Jucator care a facut reclama cu site-uri dastea.Unde ii banu nenea iuli ca am deschis si tiket si raportare jignire.
Ca si poza aia,Tikete deschise si verificate,Jigniri raportate si verificate dar banu cand?(daca o stiti ca e virala pe feisbuci)
 

DeletedUser

Guest
http://imgur.com/ztSgF0o
Jucator care a facut reclama cu site-uri dastea.Unde ii banu nenea iuli ca am deschis si tiket si raportare jignire.
Ca si poza aia,Tikete deschise si verificate,Jigniri raportate si verificate dar banu cand?(daca o stiti ca e virala pe feisbuci)
Poate nu era contul persoanei care detinea site-ul :P. Daca ti se lua tie contul si se postau linkurile de pe contul tau cum reactionai daca erai banat?
 

DeletedUser25880

Guest
Poate nu era contul persoanei care detinea site-ul :P. Daca ti se lua tie contul si se postau linkurile de pe contul tau cum reactionai daca erai banat?

Faceam alt cont =)))) si nu vad de ce ai populariza un site cu intentii rele.
 

DeletedUser

Guest
Faceam alt cont =)))) si nu vad de ce ai populariza un site cu intentii rele.

Doar ca nu o faci tu, o face ala care detine site-ul, ca sa fure mai multe conturi :P.
Dar ala care-si ia ban vei fi tu, ca doar site-ul a fost postat de pe contul tau.
 

DeletedUser10117

Guest
am raportat un site si acela vad ca este dezactivat...deci se poate :)
 

DeletedUser

Guest
am raportat un site si acela vad ca este dezactivat...deci se poate :)

cfb7ce35e3.png
Mda...


Mda.... x2
 
Sus