La taclale

DeletedUser12588

Guest
Se duce de rapa totul...ne-au tras teapa cu ultimul event in care ne-a cerut OUP sau pepite..le-am spart toti acolo :)))...cica banii nu au valoare...cei virtuali pt ei nu au..cei reali da :))

Macar sa recunoasca ca vor bani, nu sa vina cu minciuni.
cash-smiley-emoticon.gif
coin-flip-smiley-emoticon.gif
credit-cards-smiley-emoticon.gif
coin-shower-smiley-emoticon.gif
money-pile-smiley-emoticon.gif


Oricum rusine inno.Isi bate joc din toate punctele de vedere in ultimul timp.:mad:

Macar acum sa se gandeasca la altceva, nu doar cum sa faca profit cat mai mare pe seama noastra.

money-smiley-emoticon.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10117

Guest
Man daca tot au profit..bani cu caruta...chiar nu sunt in stare sa rezolve niste erori?..de exemplu concursul international de forturi este buguit rau de tot..lag..etc...a da, si se pare ca au uitat de the west in ultimul episod de pe youtube :))
 

DeletedUser12588

Guest
Pentru ce sa le repare? Daca nu ies in pierdere, daca ies in pierdere le repara in 2 minute. :ras:
 

DeletedUser26379

Guest
asta mai lipsea ca sa ma las de joc :) formula lu peste de fort si cct asta = dupa turneu delete !
 

DeletedUser

Guest
Mna, s-a dublat numarul de nuclee folosite pentru en18. Sa speram ca or sa mearga mai bine foartele diseara.
 

DeletedUser7925

Guest
Vinovati pentru felul in care a evoluat westul au fost intotdeauna jucatorii. Daca nu erau multi care sa goleasca conturile parintilor pe la tombole sau tot felul de evenimente, eu nu cred ca se continua cu modalitatea asta de a "dezvolta" jocul.
Daca nu era pe fiecare server din orice tara un grup de jucatori constati care sa cheltuiasca pepite de mii de euro la fiecare tombola (adica o data la 3-4luni), cu siguranta se cauta o alta cale prin care INNO sa faca profit..dar daca merge asa, de ce sa riste sa schimbe asta?
Mie personal imi pare rau ca m-am intors in joc si vad ca nimic nu e schimbat in bine.
E o invazie de seturi si iteme noi, dupa care cu totii alergam, si a calor valoare e mai degraba cantitativa si nu calitativa. Jocul se axeaza pe un random incredibil de plictisitor, deseori enervant.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26501

Guest
Cand se pot vinde seturile noi ?
Si cat va costa un mega sac de Crăciun ?
Câte oup?
 

DeletedUser12588

Guest
În urma feedback-ului primit de la jucători....

De unde fantezia asta cu feedback-ul? :ras:
 

DeletedUser25910

Guest
În urma feedback-ului primit de la jucători....

De unde fantezia asta cu feedback-ul? :ras:

99% din jucatorii care au trimis feedback sunt contra acestei decizii. Nu inteleg de ce nu puneti sacii cu dolari,pepite si oup.Oricum tot acelasi numar de pepite se bag .
Obligatiunile sau terminat la eventul trecut ,de unde sa mai scoatem?
Pepite? E Craciunul ,Anul Nou este nevoie de bani.Nu toti au conturile pline.
O seara placuta
 

DeletedUser25936

Guest
Inno încep să îşi bată joc de noi din ce în ce mai mult. În timpul unui an singurul eveniment tip oup a fost de halloween restul fiind numai cu pepite, acum brusc unul dp altul cu oup.
 
Sus