La taclale

DeletedUser26746

Guest
Au stricat jocul asta de tot .... si-au batut joc de el cu toate nebuniile .. seturi .. catei pisici ... isi mai aduce cineva aminte cand plateai taxa pe lumea 1 sa faci cumparaturi dintr-un oras anume?
Ma intreb cand vom putea sa ne cumparam si masini ... sa le punem ca animal de calarie... iar dintre toate jocurile Inno the westul este cel ce nu are aplicatie pt mobil. Rusine ... neah nu cred ca stiu ce-i aia!
 

DeletedUser

Guest
Au stricat jocul asta de tot .... si-au batut joc de el cu toate nebuniile .. seturi .. catei pisici ... isi mai aduce cineva aminte cand plateai taxa pe lumea 1 sa faci cumparaturi dintr-un oras anume?
Ma intreb cand vom putea sa ne cumparam si masini ... sa le punem ca animal de calarie... iar dintre toate jocurile Inno the westul este cel ce nu are aplicatie pt mobil. Rusine ... neah nu cred ca stiu ce-i aia!
Pacat ca cei care au luat toate deciziile care nu-ti convin tie nu mai sunt prin jur. Cu cine vorbesti pana la urma? Ai vreo solutie care sa poata multumi lumea? Ca de plans suntem satui :P.
 

DeletedUser26746

Guest
Solutii sunt, bani inca se investesc in joc ... deci nu vad care ar fi problema. Atata timp cat tu stai acasa si ai un computer conectat la net, nu vad de ce te-ar deranja. Incearca sa joci doua zile de pe telefon si mi-ai da si mie dreptate. Poate sunt egoist cand cer o aplicatie mobila.. insa nu cer imposibilul.
 

DeletedUser6280

Guest
Are idee cineva daca va mai creste levalul actual de 150 ? ca tot se aud zvonuri pe chat ca va fii 180. Adminii !!! Poate stiti ceva ar fii de folos aceasta informatie din timp, nu sa o tineti la secret :D
 

DeletedUser6280

Guest
cel mai tare raspuns milione de multumiri domn shtef, nimic sigur dar nu se stie eu nu o inteleg pe asta de ce zic ca vor baga pe beta daca? noi nu avem ! CEREM DEMISIA!!! , trebuia sa se stie ceva e imposibil un asemenea raspuns
 

DeletedUser

Guest
cel mai tare raspuns milione de multumiri domn shtef, nimic sigur dar nu se stie eu nu o inteleg pe asta de ce zic ca vor baga pe beta daca? noi nu avem ! CEREM DEMISIA!!! , trebuia sa se stie ceva e imposibil un asemenea raspuns
Mno da' ce te agiti asa? Zvonuri de genul exista in jocul asta inca de la inceput.
 

DeletedUser

Guest
Glumeam si eu vroiam sa preiau puterea :)), oricum am inteles mesajul mersi :), daca va fii va fii inca nu stiti nici voi
Exces de zel. Au existat discutii interne in legatura cu acest subiect, nimic mai mult. Daca o sa ridice limita de duel o sa se anunte pe forum :P.
 

DeletedUser26716

Guest
mister00, de ziua ta am sa iti fac cadou un dictionar de gramatica a limbii romane hehelol123hehelol123hehelol123
 

DeletedUser26716

Guest
da,te stiu de cand faceai builduri de duel si faceai tutoriale pentru jucatori. Inca nu ai mai activat pe forum...... :(
 

DeletedUser2948

Guest
Uite pe acasa. Pierd vremea, asa ca de sambata dupa-masa. Voi ce faceti?
 
Sus