La taclale

Ciprian66

Trapper
Inventarul e nelimitat nene. Obiectele de colectie nu sunt parte din inventar, ca nu le vezi acolo dar imbunatatirile se pun.
Viata nu cred ca sta sa-ti bage adminu',sunt muulte alte metode.
 

DeletedUser24094

Guest
nu, consumabilele sunt tot produse dar reteta e o alta categorie.
Cattura.png

ai la piata toate categoriile :P
 

DeletedUser24094

Guest
De ce a fost scos circul? am bagat sute de produse in el si nu am primit absolut nicio recompensa la terminarea constructiei, a fost scos fix in ziua aia. Si fara sa fi spus cineva ceva.
 

JTX97

Trapper
Au fost probleme la recompense ,de exemplu la categoria obisnuit iti cadea potiune cu xp 25%,scrisori cu oup de 100,250.Dar probabil si alte probleme stiute doar de ei.
 

DeletedUser27044

Guest
La obisnuit erau scrisori de 250 oup si potiuni , etc ...in fine , faceai mult prea rapid itemele
 

DeletedUser1088

Guest
Stie cineva de ce tortul aniversar secret nu da bonusurile respective, e vreun bug sau e doar asa de design?
 

DeletedUser25046

Guest
De curiozitate, cine este admin pe noul server de raspunde asa ”rapid” la tikete? Chiar e nevoie sa astept cu saptamanile sa se raspunda la un tiket? A devenit destul de jenanta implicarea adminilor in buna functionare a acestui joc...
 

just4fun

The Boss
De curiozitate, cine este admin pe noul server de raspunde asa ”rapid” la tikete? Chiar e nevoie sa astept cu saptamanile sa se raspunda la un tiket? A devenit destul de jenanta implicarea adminilor in buna functionare a acestui joc...
M-am uitat in lista de tickete si nu am vazut vreun ticket deschis de pe acest cont
 

DeletedUser24094

Guest
joaca cu numele LinJonKur acolo :D)

ii poti raspunde si da si ban pentru asta :D
 

DeletedUser24094

Guest
Papucii din setul nou, acel bonus de 30 daune, la ce se pune? la fort am vazut ca nu, la duel nu... sunt bugati?

Si.. pot face inca un cont pe forum doar pentru concursuri? Imi e rusine sa postez cu asta la concursuri de genul
 

Ciprian66

Trapper
Cand schimbati si voi match-makingul ? Cum sa joci cu un pepitar cu arma de event + unul pe masura ta cand tu esti singur pe langa niste prichindei ?
 

Atașamente

  • sdfsdfsdfsdfsd.JPG
    sdfsdfsdfsdfsd.JPG
    54,7 KB · Vizualizări: 32

just4fun

The Boss
Papucii din setul nou, acel bonus de 30 daune, la ce se pune? la fort am vazut ca nu, la duel nu... sunt bugati?

Si.. pot face inca un cont pe forum doar pentru concursuri? Imi e rusine sa postez cu asta la concursuri de genul
Dauna se pune la aventuri
1. dauna se pune la aventuri
2. poti face dar exista riscul ca la unele concursuri sa nu poti transfera premiul!
 

DeletedUser23916

Guest
iar concursuri ascunse The west? nu de alta da linku nu poate fi vazut....
 
Sus