La taclale

adsum

Gunman
Dacă a fost singurul care a participat pe anumite lumi / la anumite categorii e normal să câștige
Asta e explicația oficială. Neoficial a dat o sticlă de pălincă :cool:
 
cand se anunta castigatorul si unicul premiant el gringo ? dupa cum am vazut sunt 700 de comentarii si 99% sunt la fel deci nush daca e posibil da o sa se dea la toti chiar daca e doar 1? :D
 
ce set El Gringo? Unde? Vreau si eu? Macar armele.... Ca set UNIONIST nu mai baga in SHOP, iar armele Lucille si Bucatar sunt peste armele de event. Sunt OP armele Lucille si Bucatar fata de armele de event.

Frumos echilibru la Aventuri. Tot sa joci Aventuri.
 
Greu de castigat.

Ce frumos era inainte cand singura arma de fort era Pusca de Aur si te chinuiai sa o faci, iar cine avea Pusca de Aur era Sef, Barosan.

Ce vremuri....
 

adsum

Gunman
Ați vrut avatar clasic, acum aveți ocazia să-l obțineți la loto. Ioane, tu n-ai voie, că după iar ne ies vorbe canIswearhere?canIswearhere?

!!avatar vechi pentru un jucator ales prin random dintre cei care au ghicit cel putin un numar cu exceptia celui care a ghicit 5 numere!!

Succes :boone:
 

lord ion

West Marshal
Ați vrut avatar clasic, acum aveți ocazia să-l obțineți la loto. Ioane, tu n-ai voie, că după iar ne ies vorbe canIswearhere?canIswearhere?

!!avatar vechi pentru un jucator ales prin random dintre cei care au ghicit cel putin un numar cu exceptia celui care a ghicit 5 numere!!

Succes :boone:
eu n-am nevoie!

y6.jpg
 
Sus