La taclale

toxic

Trapper
Trebuie pusi ca generali primarii din cele 2 aliante, cum ai mai incercat o data, faptul ca s-a intamplat o data faza cu tradatorii nu inseamna ca asa va fi mereu. Asa fortezi oamenii sa se inscrie ca lumea si va fi cat de cat echilibrat.
 

DeletedUser24094

Guest
Nu merge, mai sunt si lumi unde nu sunt aliante :))

Si se merge la fort fara oras.

Are nevoie doar de mai multe permisiuni la acel fort, sa poata modifica ce vrea si abia atunci poate gasi solutia.
 

DeletedUser24094

Guest
Vorbesti de lumea unde sunt 4 seturi de arme gringo, soldati full conducere cu unionist, marian e slab la forturi.

Si nu avem voie sa vorbim doar noi 2, incalcam regulamentul, vine ion si ne trimite pe privat.
 

ZenooRO

Cowboy
E nevoie de niste schimbari la joc sa poti echilibra, nu ai cum, nu doar din cauza ca nu vor jucatorii, ci efectiv nu au de unde sti cati si unde sunt, plus ca acolo merg si cei fara orase.

Tu daca esti limitat in ceea ce poti face la acel fort, nu ai cum sa echilibrezi, o pauza si lasa-i pe domnii de la inno sa isi bata capul.
Si vor lucra ei rapid si gasesc solutia, in 5 ani sigur rezolva.
Corect, am spus acum cateva zile despre echilibrare dar acolo nu aveti curaj sa ziceti nimic.... @adsum
 

toxic

Trapper
Tocmai a zis ca nu ii este permis sa ofere premii mai mari de 50 oup, sau produse din shop care sa insumeze 50 oup, aparent, de catre Inno. Deci nu se poate ce zici tu acolo.
 
din punctul meu de vedere e ok si 50 oup. Eu sunt multumit. Decat deloc.....

Stai ca s-a dat si plic rosu de 50 oup si licoare reg hp 25% si cufar Awesomia. Ce mai vrei mai multe de atat?

Asa si daca s-ar da ca premiu un bonus VIP pe 1 an si tot ati fi nemultumiti.

Sunt ok premiile. Sper sa tina aceste lupte de fort Awesomia cat mai mult.
 

adsum

Gunman
Cineva care se pricepe la html / css / javascript și dorește să ne dea o mână de ajutor cu wiki?
 
Ultima editare:
Sus