La taclale

lord ion

West Marshal
Nu vreau sa fac dramatizare și sa ma iau de admin și zic exact ce a zis lord ion de eventul okctoberfest o zis accept cereri dau zilnic cu script sau a adus vorba de script și I am zis pai e legal și el o zis ca da ca e cel cu covrigi.
Acum lord poate sa ne zică sau nu.
eu știam că sunt câteva script-ri inofensive cum ar fi Tw-Db, TW-calc, cel care dă ouă/flori/etc...
dar dacă e interzis, nu le mai folosim, ca să nu luăm ban aiurea...
 

lord ion

West Marshal

adsum

Gunman
E expirată lista. Momentan sunt interzise toate , în teorie, însă în practică sunt folosite de toată lumea.
 

Emeer

Gunman
Curand o sa renunt la TW definitiv si o sa va demonstrez ca exista acele scripturi Pain si Adsum....poate ca le folositi si voi pe unele mna...se vede ce va pricepeti voi daca nu considerati ca exista asemenea scripturi, v-as oferi un nume pt cel cu xp, un player care-l foloseste de mult, dar nu-i treaba mea sa-i arat pe altii, va las sa-i descoperiti voi, orice script are si anumite chichite si daca le cautati o sa descoperiti mai multe. Asa cum am spus ideea de script face ca toate sa fie interzise insa unele sunt trecute ca exceptii ( twdb, tw-calc, cele for friens, cele de fort...in unele se permit si gold jobs, toolkit si perseus toolkit ).
 

ZenooRO

Cowboy
Curand o sa renunt la TW definitiv si o sa va demonstrez ca exista acele scripturi Pain si Adsum....poate ca le folositi si voi pe unele mna...se vede ce va pricepeti voi daca nu considerati ca exista asemenea scripturi, v-as oferi un nume pt cel cu xp, un player care-l foloseste de mult, dar nu-i treaba mea sa-i arat pe altii, va las sa-i descoperiti voi, orice script are si anumite chichite si daca le cautati o sa descoperiti mai multe. Asa cum am spus ideea de script face ca toate sa fie interzise insa unele sunt trecute ca exceptii ( twdb, tw-calc, cele for friens, cele de fort...in unele se permit si gold jobs, toolkit si perseus toolkit ).
@adseu zic sa il banezi pe joc pe toate lumile pana spune tot ce stie, cine si ce foloseste :dastardly::lol:
 

just4fun

The Boss
nu era un fel de regula cu 7 zile de la aparitia unui event pe beta ca vine si pe ro ?
Nu este neaparat o regula - totul depinde de cum este planificat de catre developeri
Care este lista cu scripturile permise? Ca nu o găsesc nicăieri.
2 . De ce setul gonzarles gonzales cum se numește nu se mai da la fort și decât gringo?
1. Nu mai exista o asemenea lista oficiala de scripturi acceptate/permise, totusi acest lucru nu inseamna ca jucatorii ce folosesc scripturi ce pana acum erau permise/acceptate vor primi ban (scriptul de la tw-db spre exemplu)
Aceasta modificare a avut loc odata cu schimbarea regulamentului jocului (septembrie 2020).
2. asa s-a stabilit de aceasta data - poate la viitoarele concursuri se va oferi acel set.
 

DeletedUser27887

Guest
Curand o sa renunt la TW definitiv si o sa va demonstrez ca exista acele scripturi Pain si Adsum....poate ca le folositi si voi pe unele mna...se vede ce va pricepeti voi daca nu considerati ca exista asemenea scripturi, v-as oferi un nume pt cel cu xp, un player care-l foloseste de mult, dar nu-i treaba mea sa-i arat pe altii, va las sa-i descoperiti voi, orice script are si anumite chichite si daca le cautati o sa descoperiti mai multe. Asa cum am spus ideea de script face ca toate sa fie interzise insa unele sunt trecute ca exceptii ( twdb, tw-calc, cele for friens, cele de fort...in unele se permit si gold jobs, toolkit si perseus toolkit ).
Nu mai vorbi prostii … te rog …
 

Emeer

Gunman
Propun aici o lista de scripturi permise si astept pareri si o hotarare oficiala ( macar pana ofera Inno ceva in acest sens )
- TW Friens
- TW-DB
- The-West Calc
- TW Big Inventory
- TW FriendsEvents
- The West toolkit
- The West perseus toolkit
- TW Gold Jobs Finder
- The-West-Essentials
-
TWLeoTools
-
Old Avatars the west
-The West Fortbattle Tool
-TW Friends Check
-TW-Collections
-The West - Quick items search
-TheWest-Menu
-The West Duel Cloth Calc
-TW Battle Stars
-TW Big Map
-The West Duel Warner
-The West - Player Checker
-TW Quests+
-WestForts.com Import Link
-The West - Fancy Market
-TW Night and day
-The West - Classic Pro


Eu pe astea le-am verificat si mi se par ok:
twdb/twcalc/toolkit/gold jobs/big inventory/friends/west fort

Restul sunt cam inutile sau de umplutura.
 

Emeer

Gunman
Nu mai vorbi prostii … te rog …
Bine bine vorbesc prostii, poate din cauza capabilitatii, playerii respectivi folosesc inca acele scripturi...de cel de pepite stiu de pe net, pe ro nu am gasit pe nimeni, insa pe beta si pe net, da. Cel cu xp este folosit de catre 2 dintre cei mai vechi playeri...si mai sunt si altii care il folosesc.
Dar bine, eu vorbesc prosti, ok.
 

DeletedUser27887

Guest
Propun aici o lista de scripturi permise si astept pareri si o hotarare oficiala ( macar pana ofera Inno ceva in acest sens )
- TW Friens
- TW-DB
- The-West Calc
- TW Big Inventory
- TW FriendsEvents
- The West toolkit
- The West perseus toolkit
- TW Gold Jobs Finder
- The-West-Essentials
-
TWLeoTools
-
Old Avatars the west
-The West Fortbattle Tool
-TW Friends Check
-TW-Collections
-The West - Quick items search
-TheWest-Menu
-The West Duel Cloth Calc
-TW Battle Stars
-TW Big Map
-The West Duel Warner
-The West - Player Checker
-TW Quests+
-WestForts.com Import Link
-The West - Fancy Market
-TW Night and day
-The West - Classic Pro


Eu pe astea le-am verificat si mi se par ok:
twdb/twcalc/toolkit/gold jobs/big inventory/friends/west fort

Restul sunt cam inutile sau de umplutura.
A dat Just4Fun răspuns cu privire la scripturi. Tu ai impresia că există script de pepite și în același timp decizi care scripturi sunt bune? :))
 

adsum

Gunman
A vorbit el cu cineva de la inno, ce te bagi tu? Ești doar invidios că n-ai relațiile lui :D
Script pentru schimbarea clasei de caracter nu există? Aș vrea și eu unul.
 

DeletedUser27887

Guest
am spus nu decis, nu sunt gm ca sa decid.
Ai zis că pui o listă cu scripturi permise. De cine sunt permise? Tocmai a zis Just că nu sunt permise dar nici ban nu se ia. Vreau și eu script de pepite și dacă se poate și script de bani reali. Mă gândesc dacă se face așa ușor la joc se poate și în contul bancar.
 

Emeer

Gunman
Ai zis că pui o listă cu scripturi permise. De cine sunt permise? Tocmai a zis Just că nu sunt permise dar nici ban nu se ia. Vreau și eu script de pepite și dacă se poate și script de bani reali. Mă gândesc dacă se face așa ușor la joc se poate și în contul bancar.
Propun aici o lista de scripturi permise si astept pareri si o hotarare oficiala - asta am zis.....dar tu esti genul care pupa sefimea si ataca pe toata lumea ca sa para tare....Am spus lista de scripturi pt ca pe net si beta se discuta mai mult despre acest subiect si unele sunt permise prin exceptie...
Dar vad ca si tu si adsum sau alegsz cum ii zic unii, vorbiti doar asa ca sa pastrati tema ( taclale ).
Oficial nici un script nu este permis, dar unele au fost ingaduite de catre administratorii locali.
Oricum nu are rost sa mai discutam pe acest subiect, ca indiferent ce se zice pe forumul nostru ataca pe careva :D
Unora vad ca va este greu sa recunoasteti ca nu sunteti capabili si ca ati ajuns in locul vostru prin asa numita " chemare ".
Puteti manca de acum cat si ce vreti voi....am terminat-o cu forumul acesta. Bafta !
 
Ultima editare:
Sus