La taclale

in scrisori poate.
Am avut 2900 sau cv de genu și am folosit o scrisoare de 250 de oup și de asta am pe plus
Cu setul Gonzales ca și premiu cred ca e cea mai mare onoare pentru conducătorii la fort sa primească un set unicat pentru persoane unicate.
 
Am găsit asta de un membru pe forumul .net, poate că poate fi util...

Postare de la Clever Hans

Deoarece abia dacă primim răspunsuri de la CM-urile noastre despre joc și planurile de viitor, m-am gândit să postez aici un rezumat al interviului recent cu CM maghiar, care a fost postat în HU The West Times (original: https:// wiki.the-west .hu/wiki/The_West_Times_2021._november ).

Unele dintre cele mai importante puncte:
  1. Motivul principal pentru deschiderea noilor lumi este economie, InnoGames ca orice altă companie dorește să facă profit.
  2. CM-urile obțin doar informații limitate despre „proiectul secret” și dezvoltarea jocului, deoarece nu sunt implicați în gestionarea jocului.
  3. Videoclipul Youtube al proiectului secret a fost lansat prea devreme când proiectul tocmai a fost inițiat. De asemenea, dezvoltatorii part-time au un timp limitat pentru a lucra la asta.
  4. El a confirmat că dezvoltătorii lucrează activ la proiectul secret.
  5. Există un decalaj mare între bonusuri la clasa de caractere și bonusuri, astfel încât să nu aibă ca rezultat un dezavantaj major în comparație cu alte clase (de exemplu, bonusul de tactică de la soldați). Unele dintre bonusuri sunt, de asemenea, învechite, cum ar fi dormitul gratuit într-un hotel. El sugerează ca bonusul de hotel pentru aventurieri să fie înlocuit cu un bonus de regenerare și să le ofere aventurilor un bonus de rezistență în lupte.
  6. Aplicația mobilă pentru Occident nu se va întâmpla, deoarece codul jocului este învechit și ar necesita o investiție mare de la InnoGames, ceea ce nu vor să facă.
  7. În acest moment, 3 angajați InnoGames au acces la codul jocului și lucrează activ la The West Development. Aceștia sunt doi dezvoltatori part-time și un CM principal. Acești dezvoltatori part-time au lucrat la The West de cel puțin 5-6 ani, dar nu se apucă să lucreze la el cu normă întreagă.
  8. În opinia sa ultima caracteristică nouă adevărată, adăugată jocului (fără a lua în calcul actualizările articolelor vechi și noilor seturi), a fost introdusă Angus și evenimente de colecție de moned care au avut loc în 2018.
  9. Mai mulți jucători părăsesc jocul decât se alătură noi jucători. Nu există statistici câți renunță/se alătură, deoarece nu pot distinge jucătorii „adevărați” noi de multi.
  10. Unul dintre motivele pentru care se modifică sunt atât de lente de implementare a acestui dezvoltator se poate modifica că pot perturba părți ale jocului care funcționează deja și ar putea face mai mult rău decât bine.
  11. Vorbește zilnic cu CM din altă limbă și cu LCM la fiecare 2-3 zile. Ei răspund la întrebările lui destul de repede (într-o zi sau 2).
  12. Creșterea nivelului maxim la 200 într-un mod greșit poate provoca daune permanente. Vor să determine cantitatea de experiență corectă pentru a atinge noile niveluri. Urmând nivelurile actuale de experiență, ar fi nevoie de câteva sute de milioane de experiență pentru a ajunge la nivelul 200.
  13. Renovarea magazinului veteran este planificată, dar nu se va întâmpla prea curând. Ei fac griji să introducă noile seturi și afecțiuni, deoarece unii jucători ar fi putut acumula mii de puncte de veteran de-a lungul anilor.
  14. Toate propunerile de jucători sunt transmise LCM. Dacă propunerile sunt considerate bune, utile sau fezabile, acestea sunt incluse în foaia de parcurs anuală. Majoritatea ideilor sunt dificil de implementat, deoarece timpul și resursele sunt limitate.
  15. Sunt planificate modificări ale târgului (circ) și vor avea loc după ce noi niveluri maxime și noi locuri de muncă vor fi introduse. Ei sunt conștienți că circul în forma actuală este total depășit.
  16. Nu va fi posibil să schimbați caracterul sau clasa de crafting nici în viitor.
  17. Innogames încă dispus să dedice timpul, și resursele pentru a continua această energie Occidentului. În ceea ce privește publicitatea, ei promovează The West în celelalte jocuri ale lor, de exemplu jucătorii Elvenar care văd reclame despre TW.

Preluat dupa beta forum.
Marele update al jocului mai are de asteptat
- schimbarea clasei de caracter/meserie nu va fi disponibil vreodata
- lv. 200 neah, complicat de implementat
- 3 oameni lucreaza la marele update (part-time 2 dintre ei)
- aplicatie pe mobil nu vom avea
- restul le descoperiti voi

Ps: google translate csf nu era sa traduc tot textu
 
Ultima editare:
Deci sa inteleg ca nu va exista niciodata posibilitatea sa iti schimbi clasa de caracter :O ? Asa cum a facut @adsum la eventul Razboiul Civil?
Si nici nu se va implementa level 200? :(
Aplicatie pe mobil nema.....
Ar fi necesar o noutate jocului. Niste implementari care sa fie WOW.
Tare sunt curios ce va exista in "the big update" :-? O noua clasa? O noua meserie? Schimba harta, grafica la joc (interfata).
Sau macar sa ieftineasca si ei Potiunea misterioasa de la 500 oup/pepite, undeva la 350 oup/pepite ca nu mai am pe cine duela.
 

DeletedUser27887

Guest
Deci sa inteleg ca nu va exista niciodata posibilitatea sa iti schimbi clasa de caracter :O ? Asa cum a facut @adsum la eventul Razboiul Civil?
Practic, nu. Adminii sunt admini. Asta ar însemna că jucătorii ar trebui să aibă acces și la iteme exclusive doar pentru admini deci are logică.
 

DeletedUser593

Guest
Tare sunt curios ce va exista in "the big update" :-? O noua clasa? O noua meserie? Schimba harta, grafica la joc (interfata).
O idee stupida din partea lui Etriel, cel mai probabil prost comunicata cu managerii si eventual ignorata de toti. Cel mai probabil o sa devina o memă.

si dezvoltatorii jocului au acces la codul sursa... :D

Doar* dezvoltatorii au acces la codul sursa. Din cate tin minte sunt doar 2 developeri - a 3-a persoana (Etriel sau orice sarman pe care o inlocuieste) are acces doar la niste ustensile de (super)admini cu care poate crea itemuri/questuri.
 

DeletedUser27887

Guest
Mister pain și logica lui pe minus asa e când lingusesti și te pui pe o balta pe burta sa treacă bosul
Vezi? Am explicat degeaba în limba ta maternă și tot nu ai înțeles. Sparrow a dat ca exemplu un caracter de admin. M-am obișnuit cu tine, cu hate-ul și conturile tale de nivel mic de la aventuri. Nu e nevoie de un răspuns oficial din partea unui admin. Eu nu sunt și mi-am dat seama singur doar că tu vrei o scrisoare oficială prin poștă de la InnoGames dedicată special problemei tale că altfel nu te duce capul să înțelegi și probabil nici atunci. Ești depășit … ești tânăr, păcat de tine.
 
Vezi? Am explicat degeaba în limba ta maternă și tot nu ai înțeles. Sparrow a dat ca exemplu un caracter de admin. M-am obișnuit cu tine, cu hate-ul și conturile tale de nivel mic de la aventuri. Nu e nevoie de un răspuns oficial din partea unui admin. Eu nu sunt și mi-am dat seama singur doar că tu vrei o scrisoare oficială prin poștă de la InnoGames dedicată special problemei tale că altfel nu te duce capul să înțelegi și probabil nici atunci. Ești depășit … ești tânăr, păcat de tine.
Arata dovezile regele clonelor ce ești ca ai arme globale luate de la atâta lingușit la just4fun și adsum
 

DeletedUser27887

Guest
Nu, am arme de event pentru că bag bani în joc. Iar acuzi adminii degeaba. Am luat armele Wild Bill acum 5 ani iar anul ăsta pe cele Mitice.
 
Sus