La taclale

Pai asa si a fost. Unii au jucat de prosti. Nu stiu de ce m-am mai inscris?! De prost ce sunt!!!! Tu ai facut o alegere buna, sa construiesti biserica sa iti dea BAN. Ca si asa a fost ca sa fie.....
 

Emeer

Gunman
Pai asa si a fost. Unii au jucat de prosti. Nu stiu de ce m-am mai inscris?! De prost ce sunt!!!! Tu ai facut o alegere buna, sa construiesti biserica sa iti dea BAN. Ca si asa a fost ca sa fie.....
Eu nu m-am inscris pentru premiu pt ca era imposibil sa-l castig indiferent cum se ofereau, eu m-am ofticat pe sad cand a renuntat si asa am ales sa renunt de tot. In mare parte a fost un event interesant.
 

Emeer

Gunman
Eu mi-am dat seama de manevra aia cu echilibrarea. Si ai dreptate, si eu m-am supi ca a renuntat Sado. Totusi Sado a spus ca nu mai are timp din cauza timpului. Si poate a vorbit serios.

Ca nu toti are timp sa piarda timp pe joc 24/24. Unii mai are si job.


Ce bine era sa am un pom in fata casei sa faca bani sau o conducta de petrol in curte. Nu aveam griji :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
au fost mai multe la Sad, dar a trecut eventul sa vb acum de ce saci or sa se caute de craciun :D
 
Eu mi-am dat seama de manevra aia cu echilibrarea. Si ai dreptate, si eu m-am supi ca a renuntat Sado. Totusi Sado a spus ca nu mai are timp din cauza timpului. Si poate a vorbit serios.

Ca nu toti are timp sa piarda timp pe joc 24/24. Unii mai are si job.


Ce bine era sa am un pom in fata casei sa faca bani sau o conducta de petrol in curte. Nu aveam griji :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Al dreacu timp, nici asta numai are timp :lol:
 

SADonix007

Trapper
au fost mai multe la Sad, dar a trecut eventul sa vb acum de ce saci or sa se caute de craciun :D
Ai dreptate, bataia de joc mi-a dat motivatia necesara. Timpul a fost o problema dar se putea rezolva.
Vorba ta, au trecut.
"totusi sado a spus ca nu are timp, din cauza timpului" GG
Daca analizezi bine, poate sa fie corect daca "timpului" se refera la vremea proasta de afara :))

Ce saci cumparati de craciun?
 

Emeer

Gunman
Ai dreptate, bataia de joc mi-a dat motivatia necesara. Timpul a fost o problema dar se putea rezolva.
Vorba ta, au trecut.
"totusi sado a spus ca nu are timp, din cauza timpului" GG
Daca analizezi bine, poate sa fie corect daca "timpului" se refera la vremea proasta de afara :))

Ce saci cumparati de craciun?
ai zis-o subtil treaba cu timpul, ideea de baza este ca ti-ai dat interesul, iar altii nu ;) De cumparat o sa merg pe 2k20 cred.
 

adsum

Gunman
restul de cufere din marea, speciala vanzare de blk.fr. unde sunt?nu trebuia sa intre azi la 12.00(C.E.T)?

Vor fi introduse la o dată ulterioară - vedeți anunțul. Vor fi reintroduse astăzi și itemele Colcord.
De asemenea la itemul "Ladă mică de lemn" e un bug iar prețul acestuia n-a fost redus. Se lucrează la remedierea problemelor. Ne cerem scuze pentru neplăcerile create.
 
Ultima editare:

batras

Trapper
Vor fi introduse la o dată ulterioară. Voi modifica imediat și în anunț. De asemenea la itemul "Ladă mică de lemn" e un bug iar prețul acestuia n-a fost redus. Se lucrează la remedierea problemelor. Ne cerem scuze pentru neplăcerile create.

asa da,boss.ms fain de promptitudine cu rasp dar cu lamurirea?cum ramane??o data ulterioara ,teoretic,poate sa fie:sapt asta,luna asta,anul asta...gen,ca ma intereseaza setul Colcord ..si nu este..
 

adsum

Gunman
Aruncă te rog o privire pe anunț. Sunt trecute acolo datele:



45% reducere la Lada Fermierului între 29 Noiembrie (ora 12:00 CET) și 30 Noiembrie (ora 12:00 CET) .
45% reducere la Coș cu câini între 29 Noiembrie (ora 12:00 CET) și 30 Noiembrie (ora 12:00 CET) .
Cufărul cu itemele și armele pompierului între 27 Noiembrie (ora 12:00 CET) și 28 Noiembrie (ora 12:00 CET) .
Itemele J. Fry și cufărul între 27 Noiembrie (ora 12:00 CET) și 28 Noiembrie (ora 12:00 CET) .
Cuferele Lucky clover între 28 Noiembrie (ora 12:00 CET) și 29 Noiembrie (ora 12:00 CET) .
 
Sus