La taclale

daca si guralivul ala de @Mrs. Pain a ajuns sa aiba ARME GRINGO....... ce entuziasmat o fi in urma discutiilor acide pe care le-a avut pe forum si s-a comportant ca un copil de 13 ani.
P.S. pe deasupra mai are si caracter de fata si el e baiat. Nu am inteles niciodata chestia asta....... Ciudat ca tu sa fii baiat si sa te dai ca esti fata.

Deci sa imi fie cu iertare, dar nu fac referire la NIMENI.

Cum vine asta, unii muncesc tot anul sa faca BANI VIRTUALI ca sa aiba ce cheltui de Craciun, ORE DATE PENTRU A FACE PRODUSE PENTRU TINCTURI MINUNATE si altii primesc pe de-a MOACA ITEME SUPER POWERFUL?!?!?!

Cum vine asta???


Unde mai este echilibrul jocului?!?! Se duce naibii de rapa jocul asta incet, incet. O sa joace "valorile".


Daca acele discutii sunt adevarate o sa ma gandesc in viitorul apropiat daca sa mai joc pe.RO. DACA SE MAI MERITA SA JOC PE .RO

sunt si alte servere, alte variante, alte jocuri cu grafica, cu dinamica a jocului. Nu un patratel..... sau un om care da cu ciocanul in lemn.....si te uiti la el si te uiti cum trec secundele....... si altii primesc ARME GRINGO MOKA :)
 
Ultima editare:

DeletedUser27887

Guest
daca si guralivul ala de @Mrs. Pain a ajuns sa aiba ARME GRINGO....... ce entuziasmat o fi in urma discutiilor acide pe care le-a avut pe forum si s-a comportant ca un copil de 13 ani.
P.S. pe deasupra mai are si caracter de fata si el e baiat. Nu am inteles niciodata chestia asta....... Ciudat ca tu sa fii baiat si sa te dai ca esti fata.

Deci sa imi fie cu iertare, dar nu fac referire la NIMENI.

Cum vine asta, unii muncesc tot anul sa faca BANI VIRTUALI ca sa aiba ce cheltui de Craciun, ORE DATE PENTRU A FACE PRODUSE PENTRU TINCTURI MINUNATE si altii primesc pe de-a MOACA ITEME SUPER POWERFUL?!?!?!

Cum vine asta???


Unde mai este echilibrul jocului?!?! Se duce naibii de rapa jocul asta incet, incet. O sa joace "valorile".
Am vrut să am caracter de băiat dar din cauza timpului nu am mai avut timp. Nu e treaba ta că am eu caracter de fată. Sunt destui la fel. Nu cerșesc iteme stai liniștit. Nu mă mai menționa în topicuri aiurea te rog. Zi faină!
 

...Trelawney...

Greenhorn
Voi in loc sa faceti tichet la inno prezentand situatia data si punctul vostru de vedere, v-ati gandit ca ar fi mai bine sa distrugeti o lume de forturi (sa nu le mai sustineti) si sa creati/spamati zilnic pe forum in speranta ca se va rezolva ceva.
1. Asa nu rezolvam nimic, doar ne certam intre noi si pana la urma tot acolo suntem. Nu se schimba nimic. Doar distrugem jocul
2. Daca asa tare influenteaza un set de arme la un fort mare de 250 de playeri puteati discuta cu mine direct si renunt sa le mai port. Prefer sa am o batalie de fort ok decat sa port un set de arme. Aici vorbesc strict de lumea Hawaii.
3. Stiu ca sunteti revoltati de modul in care s-au primit itemele tinand cont ca nu putem avea acces toti la ele prin intermediul pepitelor. Intrebarea mea este: voi ati fi refuzat un asemenea cadou daca faceati parte din stafful tehnic? Si de asemenea credeti ca vor plange adminii ca nu mai veniti voi la forturi? tot noi astia marunti suferim.
E unul dintre principalele scopuri ale acestui joc. Repet, renunt sa le mai port daca din punctul vostru de vedere e un dezechilibru asa mare. Daca sunteti frustrati pe stafful tehnic faceti tichete mai sus, degeaba discutati pe forum ca tot acelasi staff va raspunde.
Suntem oameni in toata firea, majoritatea lucram, unii poate au familie/copii, consider ca putem discuta ca niste oameni maturi.
Pana la urma suntem aici sa ne relaxam nu sa avem un motiv in plus de nervi.
 

...Trelawney...

Greenhorn
Ce am scris eu si ce ai inteles tu.
Te rog sa recitesti tot cap coada poate intelegi ceva sau nu vrei asta?
Am zis clar ca vreau batalii de fort si ca daca asa tare influenteaza batalia la fort pot renunta la ele.
 

DeletedUser27887

Guest
Vinde cineva cureaua șefului de echipaj pe Georgia la preț decent?
 

SADonix007

Trapper
Voi ati fi refuzat un asemenea cadou daca faceati parte din stafful tehnic?
Trela, tu nu ai nici cea mai mică vină. Dar problema e că sunt jucători care au muncit la lumi de eveniment 30zile să dea secunde 24/7 pentru armele astea, jucatori care au atins treapta 9, adică 100.000 pepite consumate de cel invitat, jucători care au sute de mii de pepite consumate și ei nu au cele mai bune arme din joc. Just4fun nu dă arme gringo pe motivul că dezechilibrează și brusc peste noapte apar seturi gringo garla. Atunci Dă-ne bre 10iteme gringo la treapta 9 și nu mai țipă nimeni, că doar așa scrie. Sunt multe nereguli.
 

...Trelawney...

Greenhorn
Just4fun nu dă arme gringo pe motivul că dezechilibrează și brusc peste noapte apar seturi gringo garla. Atunci Dă-ne bre 10iteme gringo la treapta 9 și nu mai țipă nimeni, că doar așa scrie. Sunt multe nereguli.
Aici a fost vina inno ca nu a impus restrictii la cadouri. Iti dai seama ca toata lumea isi ia ce e mai bun la momentul actual.
Doar cei de inno ne pot raspunde de ce nu au fost restrictii la cadouri sau de ce nu au oferit ei ceva standard. Iar legat de punctele de prietenie si ce restrictii sunt pe RO din nou doar cei din Germania pot veni cu o solutie sau pot implementa ceva. Daca la nivel local nu se vrea atunci urcam cu o treapta in ierarhie si punem problema.

Desi stiu ca ma repet, care ar fi solutia sa revenim la lupte normale pe Hawaii? E vorba de un set, nu-l port si gata.
Iar celalalte probleme eu zic sa le rezolvam offline, prin tichete sau discutii constructive. Nu sa aruncam cu noroi intre noi. Dar cat timp din 10 replici 7 sunt insulte,sarcasm sau frustrarii personale nu o sa rezolvam nimic.
 
Dar cat timp din 10 replici 7 sunt insulte,sarcasm sau frustrarii personale nu o sa rezolvam nimic.

Cine a insultat sau are frustrari personale? Asa ai dedus tu? Lol.....

E vorba e ECHILIBRU AL JOCULUI. Unu care munceste cu orele pentru a face rost de produse pentru a-si face tincturi minunate (cum e prostul de mine), bani virtuali stransi cu sudoare pentru a-si face iteme destul de bunicele la eventul de Craciun este corect fata de el?????

Oare se mai merita sa bagi pepite in joc?

Oare se mai merita sa cheltui bani cand vine eventul pentru a castiga armele acelea de event???

Mai au rost toate acestea cand cativa jucatori pe aceeasi lume, poate si din aceeasi alianta au ARME GRINGO?????

Cum sa ii bati la duel??? Cum sa ii bati la fort???

Unde e TW de altadata unde nu se stia de o gramada de seturi, ARME GRINGO, clone, spioni?

Pe vremuri cine avea Pusca de Aur, era cel mai tare la forturi si stiu foarte bine ca te chinuiai sa faci Pusca de Aur.


S-au dus acele vremuri......s-a dus farmecul jocului de altadata. Pacat....
 

...Trelawney...

Greenhorn
Cum sa ii bati la duel??? Cum sa ii bati la fort???
-> Ti se pare ca de cand am armele Gringo sunt invincibil, iar la capitolul fort am dat 50k daune stand pe steag si fara alt echipament pe mine doar armele? Atat de rau influenteaza un set si nu stiu eu?
Unde e TW de altadata unde nu se stia de o gramada de seturi, ARME GRINGO, clone, spioni?
-> ai uitat de spirite. Clonele si spionii au existat de la inceputuri. Acum atat ca e ceva normal sa existe.

Oare se mai merita sa bagi pepite in joc?
Oare se mai merita sa cheltui bani cand vine eventul pentru a castiga armele acelea de event???
-> Nu te pune nimeni sa bagi bani in joc. Pentru bonus de caracter sau mai stiu eu ce se pot strange frumos pepitele saptamanale. Nu te pune nimeni sa iti bagi cardul pe joc.
 

Tiolkovsky

Greenhorn
Voi in loc sa faceti tichet la inno prezentand situatia data si punctul vostru de vedere, v-ati gandit ca ar fi mai bine sa distrugeti o lume de forturi (sa nu le mai sustineti) si sa creati/spamati zilnic pe forum in speranta ca se va rezolva ceva.
1. Asa nu rezolvam nimic, doar ne certam intre noi si pana la urma tot acolo suntem. Nu se schimba nimic. Doar distrugem jocul
2. Daca asa tare influenteaza un set de arme la un fort mare de 250 de playeri puteati discuta cu mine direct si renunt sa le mai port. Prefer sa am o batalie de fort ok decat sa port un set de arme. Aici vorbesc strict de lumea Hawaii.
3. Stiu ca sunteti revoltati de modul in care s-au primit itemele tinand cont ca nu putem avea acces toti la ele prin intermediul pepitelor. Intrebarea mea este: voi ati fi refuzat un asemenea cadou daca faceati parte din stafful tehnic? Si de asemenea credeti ca vor plange adminii ca nu mai veniti voi la forturi? tot noi astia marunti suferim.
E unul dintre principalele scopuri ale acestui joc. Repet, renunt sa le mai port daca din punctul vostru de vedere e un dezechilibru asa mare. Daca sunteti frustrati pe stafful tehnic faceti tichete mai sus, degeaba discutati pe forum ca tot acelasi staff va raspunde.
Suntem oameni in toata firea, majoritatea lucram, unii poate au familie/copii, consider ca putem discuta ca niste oameni maturi.
Pana la urma suntem aici sa ne relaxam nu sa avem un motiv in plus de nervi.

Trela , tu nu ai vina pentru aceasta situatie , s-ar fii acceptat pana la urma si asa dar nu ar fii fost primite raspunsuri in arogante de la staff si cu atat mult ceea ce a facut marele lider suprem ca el vine intr-o alianta in care n-a facut nimic si da afara 3 orase ca poate..dupa asta si daca vin toti dezbracati nu stiu daca mai e cale de intoarcere . In orice caz vina ta nu e...si problema ar fii fost rezolvabila pana aseara
 
Sus