La taclale

conbunel

Greenhorn
Vand raspunsuri la noua gazeta, corecte 100%, 2 castigatori din editia trecuta au cumparat de la mine, apelati cu incredere.
 

zoltes

Trapper
tema de discutii la evenimentul de ziua independentei cu link la cel de anu trecut...asa lene doar de la inno vine, cu niste seturi de event vai de buca lor, nu mai au imaginatie deja, prapad mai pe scurt
 
Puneți și voi data și ora în care faceți actualizarea ca degeaba puneți ora 12 și se face update la ora 15 16 și ca ștergeți mesaje asta este sunteți ofensați de adevăr.
 
Prea mult stres, de bagat o sa-l bage, ca-i obligat...cand ? pai nu conteaza prea mult, ursul tot 100k/buc o sa fie :D
Este da poate exista cineva eu unul am întrat pe tw sa vad aceasta actualizare la 13 nu la 12 cum era scris și nici atunci nu a fost. Gen intri pe tw sa vezi un anunț care e pe prima pagina ca dupa sa afli ca este peste 2 3 ore
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
"Have a break, have a Kit-Kat" era o reclama la ceva batoane de ciocolata, tind sa cred ca ar ajuta si la tine o pauza, frustrările tale, majoritatea sunt neîntemeiate, chestia cu ora nu a fost niciodată pomenita la un update, scrie foarte frumos :
"În cursul zilei de marți, 5 iulie, intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.177. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute." deci poți aștepta pana se baga update-ul sau nu, nu te obliga nimeni sa stai prezent pe joc (P.S se va baga update și daca nu ești tu online sau nu faci spam aici degeaba)
Poate confunzi ora de maine, cand se va baga evenimentul, acolo doar e pomenit de ora 12.
 
"Have a break, have a Kit-Kat" era o reclama la ceva batoane de ciocolata, tind sa cred ca ar ajuta si la tine o pauza, frustrările tale, majoritatea sunt neîntemeiate, chestia cu ora nu a fost niciodată pomenita la un update, scrie foarte frumos :
"În cursul zilei de marți, 5 iulie, intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.177. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute." deci poți aștepta pana se baga update-ul sau nu, nu te obliga nimeni sa stai prezent pe joc (P.S se va baga update și daca nu ești tu online sau nu faci spam aici degeaba)
Poate confunzi ora de maine, cand se va baga evenimentul, acolo doar e pomenit de ora 12.
Eu zic sa iti iei vacanta te ai trezit tu deștept și lingușitor sa te găsești sa răspunzi măcar dacă aveai ceva important de scris cauți cearta da eu nu iti pot oferi aceasta atenție.
Nu ai citit te iei după urechi cum s ar zice pe auzite.
Dacă vrei sa zici ceva spune ceva ce știi tu ca ozn uri am auzit cu toții
 
"Have a break, have a Kit-Kat" era o reclama la ceva batoane de ciocolata, tind sa cred ca ar ajuta si la tine o pauza, frustrările tale, majoritatea sunt neîntemeiate, chestia cu ora nu a fost niciodată pomenita la un update, scrie foarte frumos :
"În cursul zilei de marți, 5 iulie, intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.177. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute." deci poți aștepta pana se baga update-ul sau nu, nu te obliga nimeni sa stai prezent pe joc (P.S se va baga update și daca nu ești tu online sau nu faci spam aici degeaba)
Poate confunzi ora de maine, cand se va baga evenimentul, acolo doar e pomenit de ora 12.
Dacă tot ești milițian shmechere spune ne și noua ce inseamna Articolul 11 corespunde articolului 10 din CEDO.
 
Ultima editare:
Sus