La taclale

"Have a break, have a Kit-Kat" era o reclama la ceva batoane de ciocolata, tind sa cred ca ar ajuta si la tine o pauza, frustrările tale, majoritatea sunt neîntemeiate, chestia cu ora nu a fost niciodată pomenita la un update, scrie foarte frumos :
"În cursul zilei de marți, 5 iulie, intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.177. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute." deci poți aștepta pana se baga update-ul sau nu, nu te obliga nimeni sa stai prezent pe joc (P.S se va baga update și daca nu ești tu online sau nu faci spam aici degeaba)
Poate confunzi ora de maine, cand se va baga evenimentul, acolo doar e pomenit de ora 12.
Vă rugăm să rețineți că data, ora și conținutul actualizării pot fi modificate
Stai puțin eu cred ca aberezi ai consumat ceva înainte sa citești ce am scris .
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Puneți și voi data și ora în care faceți actualizarea ca degeaba puneți ora 12 și se face update la ora 15 16 și ca ștergeți mesaje asta este sunteți ofensați de adevăr.

Ora actualizarii nu se cunoaste vreodata precis pentru ca mereu e alta, in functie de disponibilitate, tip de update, eventuale probleme, etc. Se indica doar ziua actualizarii, chiar si aceea cu amendamentul ca poate fi modificata. Asa a fost dintotdeauna si nu se va schimba niciodata. Exact ca tine Obai :up:
 

adsum

Gunman
Puneți și voi data și ora în care faceți actualizarea ca degeaba puneți ora 12 și se face update la ora 15 16 și ca ștergeți mesaje asta este sunteți ofensați de adevăr.
Ce anume ți-a fost șters? :roll:
Nu se respecta ora care este anunțată în topicul cu changelog sincer ar trb tradus în romana cu schimbare actualizare da asta e doar o opinie
Confunzi Changelog versiune 2.177 - marți, 5 Iulie cu Ziua Independenței 2022.
V-am mai explicat și cu alte ocazii că nu noi dăm drumul la update-uri.
Cât despre oră, într-adevăr, uneori se omite să se modifice din 12:00 (CET) în 13:00, cea locală. Am corectat, mulțumim pentru sesizare.
Alte probleme mai avem?
 
Ora actualizarii nu se cunoaste vreodata precis pentru ca mereu e alta, in functie de disponibilitate, tip de update, eventuale probleme, etc. Se indica doar ziua actualizarii, chiar si aceea cu amendamentul ca poate fi modificata. Asa a fost dintotdeauna si nu se va schimba niciodata. Exact ca tine Obai :up:
Alta întrebare de ce încă mai ai titlul west sherif dacă nu mai ești admin?
 
Ce anume ți-a fost șters? :roll:

Confunzi Changelog versiune 2.177 - marți, 5 Iulie cu Ziua Independenței 2022.
V-am mai explicat și cu alte ocazii că nu noi dăm drumul la update-uri.
Cât despre oră, într-adevăr, uneori se omite să se modifice din 12:00 (CET) în 13:00, cea locală. Am corectat, mulțumim pentru sesizare.
Alte probleme mai avem?
Nu mai niciuna momentan mulțumesc the west România admini își fac treaba când sunt trași la răspundere.
 
Sa revenim la subiect ca am deviat majoritatea cum se trimit aceste artificii la toți pe telefon ca dai 4 clikuri sau tap tap uri și nu se întâmplă nimic decât se face refresh la listă
 

DeletedUser27887

Guest
Nu te opri aici Obai. Eu te susțin. Hai și pe restul forumurilor să dăm cu hate. Eu deja am postat pe beta.
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
Inseamna ca e degeaba funcția ca te laudai cu bogdanel ca e uimitor
Nu se lăuda nimeni cu mine, doar imi dădea dreptate...
Funcționalitate testata pe iPhone 7 chiar acum, double tap (doua atingeri) pe iconița cu semnul de artificie și iți apare modalul de accept daca vrei sau nu sa trimiți artificii tuturor prietenilor din lista. Nu știu ce și cum ai încercat, dar la mine funcționează.
 
Nu se lăuda nimeni cu mine, doar imi dădea dreptate...
Funcționalitate testata pe iPhone 7 chiar acum, double tap (doua atingeri) pe iconița cu semnul de artificie și iți apare modalul de accept daca vrei sau nu sa trimiți artificii tuturor prietenilor din lista. Nu știu ce și cum ai încercat, dar la mine funcționează.
Nu toți avem iPhone , poți sa apesi pe Android 100 și nu iti apare nimic . Eu zic sa mai lași hate ul asta al tău asupra jucatorilor ca esti neprofesionișt și ii informezi greșit.
 
Sus