La taclale

Fiind o zi de sărbătoare și cu multe onomastici, bănuiesc că update-ul se mută pentru mâine. Este posibil și oarecum specificat și în anunț ( Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. ).
 
Salut ! Legat de concursul organizat de odm, am văzut că puțini respectă cele oarecum cerute:
- A inceput perioada pregatirilor de sarbatori: curatenie, prepararea porcului, alergatul dupa cumparaturi, etc, stiti voi mai bine. Ne povestiti si noua cum il asteptati pe Mosu`. Ce faceti special in acest an de Craciun? -
Se vor pune toți la random ? Unul a copiat un colind destul de clasic, altul satirizează un conducător.
Nu știu ce să zic, păcat de perioadă și frumsețea concursului că sunt stricate de unii.
 

odm

Cowboy
normal ca vor fi descalificati, am spus postari originale
am hotarat sa fiu mai ingaduitoare de sarbatori, sa ne bucuram ca e activitate si exista o comunitate pe joc
de aceea o sa accept aproape toate postarile
 
Salut
Salut ! Legat de concursul organizat de odm, am văzut că puțini respectă cele oarecum cerute:

Se vor pune toți la random ? Unul a copiat un colind destul de clasic, altul satirizează un conducător.
Nu știu ce să zic, păcat de perioadă și frumsețea concursului că sunt stricate de unii.
si eu am compus o poveste vestica plina de gheata si sange si nu citeste lumea,....
 
Sus