La taclale

MIE MI SE PARE NASPA CA SUNT PREMII LA INTAMPLARE MERITAM 500 OBLICATIUNI PENTRU POVESTEA CARE AM SCRISO
Povestea ta a fost frumoasă, dar ai ucis limba română din ea. A fost ca un vis fantastic, dar s-a terminat brusc. Ai început bine, ai continuat alene, dar la încheiere un duh al băuturii a străpuns frumusețea stilistică, pe care ca un adevărat om al naturii ai gândit-o. Odm având bun simț a zis să-ți prelungească dorința de a câștiga titlul tău de floare a morții, așa că la viitorul concurs ai marea șansă de a câștiga titlul, dar trebuie să mai ucizi o singură dată limba română, cam asta cere titlul de floare a morții. :njub: :lovetw:
 
Povestea ta a fost frumoasă, dar ai ucis limba română din ea. A fost ca un vis fantastic, dar s-a terminat brusc. Ai început bine, ai continuat alene, dar la încheiere un duh al băuturii a străpuns frumusețea stilistică, pe care ca un adevărat om al naturii ai gândit-o. Odm având bun simț a zis să-ți prelungească dorința de a câștiga titlul tău de floare a morții, așa că la viitorul concurs ai marea șansă de a câștiga titlul, dar trebuie să mai ucizi o singură dată limba română, cam asta cere titlul de floare a morții. :njub: :lovetw:
o sa va mai scriu oricum, la a zecea poveste sau poezie ma dau cu capu de stejar ca lica samadaul daca n am primit titlul floarea mortii
 
De băut, poate vorbesc cu lord ion,
Că el are vin bun, din ăla Sauvignon,
Bere, sucuri și tărie,
Cam toate băuturile ce aduc bucurie. - Emeer locu 1 (pile lord ion).


Dar tentatia e mare,
Atunci cand intri pe Ro9
Si observi ca e teroare,
Mosule, anul acesta,
Eu iti cer doar o migrare.- locul 2 bibanul - pile echipa de migrare.

El nu se lasa-n duplecat,
il vrea oricum pe Mos Ban(at)
Si uite asa a transformat, giust4fan ce intepat
din Mos Craciun in Mos Ban(at)-Rider locul 3 (pile just4fun)

Mai are rost sa participam cand se da pe pile premiul? Aflam in episodul urmator.
 
Ultima editare:
De băut, poate vorbesc cu lord ion,
Că el are vin bun, din ăla Sauvignon,
Bere, sucuri și tărie,
Cam toate băuturile ce aduc bucurie. - Emeer locu 1 (pile lord ion).


Dar tentatia e mare,
Atunci cand intri pe Ro9
Si observi ca e teroare,
Mosule, anul acesta,
Eu iti cer doar o migrare.- locul 2 bibanul - pile echipa de migrare.

El nu se lasa-n duplecat,
il vrea oricum pe Mos Ban(at)
Si uite asa a transformat, giust4fan ce intepat
din Mos Craciun in Mos Ban(at)-Rider locul 3 (pile just4fun)

Mai are rost sa participam cand se da pe pile premiul? Aflam in episodul urmator.
Trebuia să zici mai devreme poate se făcea un referendum sau ceva.
 
Sus