La taclale

Danny Tommy

Trapper
Realitatea este asta
Realitatea ta, poate.... De cand ma stiu pe jocul asta (mai bine de 10 ani deja) nu am vazut sa fi facut Ionel ceva util pe aici, in afara faptului ca a primit de pomana un set de arme gringo, el si alti ”voluntari”. Cat despre calitatile ce l-ar recomanda pentru aceasta functie, complexul de superioritate de care sufera, clar nu se incadreaza in aceasta categorie.
 

Gold Membres

Gold digger
Realitatea ta, poate.... De cand ma stiu pe jocul asta (mai bine de 10 ani deja) nu am vazut sa fi facut Ionel ceva util pe aici, in afara faptului ca a primit de pomana un set de arme gringo, el si alti ”voluntari”. Cat despre calitatile ce l-ar recomanda pentru aceasta functie, complexul de superioritate de care sufera, clar nu se incadreaza in aceasta categorie.
Și nu știi sa răspunzi frumos? Sau asa se comporta mai nou intr o societate? Ce te ofensezi , fiecare își spune opinia nu trebuie sa te frustrezi.
Realitatea este ca decizia se ia in alta parte nu aici.
Întocmai, eu doar mi am spus opinia fie ea rea sau bună.
 
Realitatea ta, poate.... De cand ma stiu pe jocul asta (mai bine de 10 ani deja) nu am vazut sa fi facut Ionel ceva util pe aici, in afara faptului ca a primit de pomana un set de arme gringo, el si alti ”voluntari”. Cat despre calitatile ce l-ar recomanda pentru aceasta functie, complexul de superioritate de care sufera, clar nu se incadreaza in aceasta categorie.
Tu și alții, probabil aveți ceva împotriva lui lord ion, nu-i nici o problemăm, mulți playeri au câte ceva de împărțit cu un moderator sau player, dar ce nu înțeleg eu este de ce mulți sunt frustrați pentru că niște oameni care și-au pierdut din timpul lor pentru a asculta discuții sau persoane penibile, nu ar merita ceva ca drept răsplată ? Oare dacă erai tu sau alții în locul lor și comenta careva, cum se reacționa ? Prea multă ură, frutrare și lipsă de respect pentru un joc. Dacă pare așa de simplă treaba lor, de ce nu se bagă mai mulți ca să-și asume ? Fiecare are dreptul în a expune o părere, dar frustrările personale ale fiecăruia sunt penibile. Este un joc și trebuie tratat ca atare !
:boone::up::lovetw:
 
Sus