La taclale

Succuboy

Trapper
Nu, am sa-mi fac un alt cont cu un alt nume, pe care nu-l cunoaste nimeni, si la aniversarea de 1 an de la numirea mea, am sa fac o cautare de comori, si premiul va fi baban. Asa nu se va supara nimeni ca am activat anonim. Romanii trag la chestiile moca chiar daca nu au nevoie de ele.
 

xD3MEnTu

Trapper
Sperăm din suflet că această extindere vă bucură și vă permite să savurați experiența nostalgică pentru o perioadă mai lungă. Apreciem dedicarea și angajamentul vostru neclintit față de The West și suntem încântați să continuăm această călătorie incredibilă cu voi.


Cred ca de la gazeta the west n am mai ras asa bine
 

iulianp

West Sheriff
Membru personal
Sperăm din suflet că această extindere vă bucură și vă permite să savurați experiența nostalgică pentru o perioadă mai lungă. Apreciem dedicarea și angajamentul vostru neclintit față de The West și suntem încântați să continuăm această călătorie incredibilă cu voi.


Cred ca de la gazeta the west n am mai ras asa bine
Nu eu am compus textul pompos!
 
Dragilor admini, si totusi nu credeti ca e prea multa experienta pentru a trece un level? Mai ales ca la activitati (munci, biserica, dueluri, fort) iei foarte putin xp.

Poate dezvoltatorii sau cine a creat acest mirobolant update cu 250 level, poate mai ajusteaza experienta pe care trebuie sa o faci ca sa treci x lvl de la 150 in sus.

In stilul asta nici in 20 de ani nu o sa facem level maxim. Deci eu propun sa revizuiasca experienta, sa o ajusteze cei care au creat acest mirobolant update.
 

Negan

Gold digger
Poate dezvoltatorii sau cine a creat acest mirobolant update cu 250 level, poate mai ajusteaza experienta pe care trebuie sa o faci ca sa treci x lvl de la 150 in sus.
.
Prea tarziu pentru asa ceva :)))) O sa fie unii jucatori de 190-200+ care o sa fie impotriva la ”ajustare”, sistemul de lvl 150-250 trb cu totul gandit si testat diferit. E cam tarziu pentru orice update important care necesita o investitie semnificativa, sunt mai multe sanse sa castigi jackpot-ul la superbet decat sa aduci 100 de jucatori noi si activi in joc. In alta ordine de ideei inno oricum nu prea mai are un viitor ca si companie, in ultima vreme doar incearca sa mulga fiecare joc pe cat de mult posibil.
lasati bre experienta asa, propun implementarea infinta de lvl
La anul poate o sa avem seturi care dau +10% xp la bonusul de logare :njub: :njub:
 
Sus