Legume&Fructe

DeletedUser

Guest
ce vrea sa spuna ,,Stivuibil: 20 Bucata???adik iau 20 de$ pe el.???

Daca ai intrebari, cauta sectiunea de intrebari!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
asta ma intrebam si eu sau facut unele modificari care nu le inteleg:|:confused:
 

DeletedUser

Guest
nu iei 20$. acel 20 iti arata cate bucati din acea materie ai in rocsac
 

DeletedUser

Guest
nu inseamna ca ai 20 bucati din acel produs asa cum a spus vladinho...

inseamna ca se pot suprapune 20 de produse de acelasi fel doar intr-o iconita de aceea...daca de exmeplu ai 22 de produse de acelasi fel "stivuibil:20 bucati" atunci iti vor aparea 2 iconite...una care contine 20 bucati...si alta 2 bucati...

sper sa nu gresesc...
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare:chiar e primul joc in care apare chestia asta u stivuibil?
de ce dintr-o data toata lumea e bagata in ceata de schimbarea asta,eu sincer nici nu am observat pana nu am gasit un post pe forum (vreau sa spun ca mi se parea ceva normal ca acele obiecte sa se suprapuna si sa scrie doar cantitatea care o ai in inventar).
daca e asa greu sa va obisnuiti faceti o cerere sa se puna si dolarii care ii castigati la fel cum se puneau obiectele in inventar inainte de modificare,in acest fel veti avea ocupatie sa numarati banii.

hmmm ce rau am fost
 

DeletedUser

Guest
ehh.. se pare ca uni nu stiu cei aia a "stivui" :)

nu stiu de ce dar la mine in inventar apar si dispar itemele .. nu ca dispar de tot .. va sa zica .. cand apare 1 ciocan [exemplu] cu numaru 2 in colt jos .. ori apar 2 ciocane in inventar.. sincer nu ma deranjeaza dar na .. sa aflati si voi stirile ;)

DEX - Cuvântul "stivuibil" nu a fost găsit. Nu există nici un cuvânt similar.

- STÍVĂ, stive, s.f. Mulţime de obiecte de acelaşi fel (şi cu aceleaşi dimensiuni), aşezate ordonat unele peste altele, pentru a forma o grămadă; grămadă de obiecte astfel formată.
 
Sus