Limita de emoticoane - marita

  • Autor subiect DanyPistolarul
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Presupun ca si pe voi va derajneaza chestiile astea.

De ce limita la un post e de 4? e foarte putin. mi se pare foarte putin. Sigur si pe voi va deranjeaza sa stergeti X ori emoticoane ca sa va lase sa postati.

Si la semnatura la fel: doar 1 poza????? e f.f.f.putin!!!! :hmf:

Propun:
Capacitatea unui mesaj in forum , marita la > 6-7 emoticoane

Capacitatea unei semnaturi , marita la > 4 emoticoane
 

DeletedUser

Guest
Contra.De ce?
Pentru ca daca o sa se bage limita asta toti o sa aveti in posturi 6-7 emoticoane si tot o sa fii nevoie sa stergi asa ca..si daca o sa fie 4 imagini in semnatura o sa fie lag si o sa se incarce mai greu pagina,si asa mie mi se incarca greu si acu..
 

DeletedUser12402

Guest
Contra.De ce?
Pentru ca daca o sa se bage limita asta toti o sa aveti in posturi 6-7 emoticoane si tot o sa fii nevoie sa stergi asa ca..si daca o sa fie 4 imagini in semnatura o sa fie lag si o sa se incarce mai greu pagina,si asa mie mi se incarca greu si acu..

Corect!
CONTRA!Limita de imagini=limita de zambariciuri:)Asadar cu cat vor aparea mai multe imagini pe o pagina cu atat se va creea mai mult lag,haos...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Contra,
dupa aceea o sa umpleti o pagina numai de emoticoane,e buna si aceasta limita..
 

DeletedUser19798

Guest
contra e bine cum e acum....daca se va implementa asta veti face spam:)
 

DeletedUser21158

Guest
Lol,dar vaaii!! manca-t-as sa mor de pot sa traiesc cu 4 emoticoane,de ce nu sa pun in prostie si sa deranjeze lumea...cat despre cea cu o imagine la semnatura,nici nu cred ca avem nevoie de una,da mite de doua,fail.
CONTRA
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus