Lucille Mulhall SHOP

niton97

Gold digger
Pe viitor ar fi frumos sa puneti si pretul itemelor in aceste anunturi.
Surprinzator totusi ca a bagat inno ceva si pt tankuri :) La asta chiar nu ma asteptam. Daca nu baga setul nou de hp fix de ziua mortii, chiar as fi crezut ca le pasa de asta...
Te asigur eu ca majoritatea jucatorul chiar se asteptau sa bage set pt tank
 

niton97

Gold digger
Il doare pe just si pe inno undeva de serverele RO, cred ca abia asteapta sa renunte toti jucatorii din ro la jocu asta sa scape de noi...
Aici poti sa faci orice fel de propunere ca nu se uita nimeni la ele, nici macar un raspuns de multumire macar ca ne dam interesul pt a imbunatati jocul..
Votez sa il dam jos pe just si sa punem pe cineva mai dedicat in locul lui care sa isi faca treaba cum trebuie
 

DeletedUser24094

Guest
Problema nu cred ca e just4fun, am intrat de curiozitate pe forum la lista de admini și surprinzător sunt doar 4, din care reali sunt 3 ca @admin și @just4fun banuiesc ca e unul și același, după e @odm care mai face sau făcea câte un concurs și bănuiesc ca tot ea se ocupa de pagina de Facebook, după mai e și @lord ion care chiar nu îmi dau seama care e funcția lui, de 2-3 ani doar @just4fun îmi răspunde la tickete, pe lumi diferite, problema e ca e singur, adică am avut o problema pe serverul .net, și am fost surprins ca în răspunsul lor a fost ceva de genul "după o dezbatere cu ceilalți admini" uite, de asta avem nevoie noi, sa fie o echipa care se ocupa, nu un sigur om care ia toate deciziile pe cont propriu, sau nu avem nevoie sa asteptam 2-3 zile pentru un răspuns la secțiunea de suport.

Si sa nu fiu înțeles greșit, sunt un simplu jucător și doar atât vreau sa rămân, nu as aplica pentru nicio funcție, dar, vreau sa știu ca în caz de nevoie pot apela cu încredere la sistemul de suport, sau sa știu ca e cineva care se gândește și la nevoile și interesele noastre.
 

niton97

Gold digger
Problema nu cred ca e just4fun, am intrat de curiozitate pe forum la lista de admini și surprinzător sunt doar 4, din care reali sunt 3 ca @admin și @just4fun banuiesc ca e unul și același, după e @odm care mai face sau făcea câte un concurs și bănuiesc ca tot ea se ocupa de pagina de Facebook, după mai e și @lord ion care chiar nu îmi dau seama care e funcția lui, de 2-3 ani doar @just4fun îmi răspunde la tickete, pe lumi diferite, problema e ca e singur, adică am avut o problema pe serverul .net, și am fost surprins ca în răspunsul lor a fost ceva de genul "după o dezbatere cu ceilalți admini" uite, de asta avem nevoie noi, sa fie o echipa care se ocupa, nu un sigur om care ia toate deciziile pe cont propriu, sau nu avem nevoie sa asteptam 2-3 zile pentru un răspuns la secțiunea de suport.

Si sa nu fiu înțeles greșit, sunt un simplu jucător și doar atât vreau sa rămân, nu as aplica pentru nicio funcție, dar, vreau sa știu ca în caz de nevoie pot apela cu încredere la sistemul de suport, sau sa știu ca e cineva care se gândește și la nevoile și interesele noastre.
Pai nu a zis nimeni sa le faca pe toate singur daca nu poate, cu siguranta sunt jucatori care si-ar dori sa se implice in dezvoltarea jocului
 

*BumbleBee*

Greenhorn
Pai nu a zis nimeni sa le faca pe toate singur daca nu poate, cu siguranta sunt jucatori care si-ar dori sa se implice in dezvoltarea jocului
Hai bre sa fim serioși, e suficient unul :))).

E foarte normal când faci tichet ca nu poți cumpara pepite pentru a beneficia de ofertele din shop, și primesti răspuns la tichet la aproximativ 10-12h după.
 

marianhuzum

Greenhorn
Si eu vreau sa fac up 4 la cutitele bucatar,dar nu cred ca mai baga
Exista vreo sansa sa mai se bage in shop,ca am auzit multi jucatorii si-ar face arma aia
E foarte buna la aventuri
 

EmyLegend

Gunman
Au fost bagate anul asta in mai deci la anu poate le mai baga
 

Atașamente

  • EB32B1EC-6043-42BB-A74C-0B2AB217767A.jpeg
    EB32B1EC-6043-42BB-A74C-0B2AB217767A.jpeg
    697,7 KB · Vizualizări: 17

DeletedUser24094

Guest
De ce ai face up la 4 unei arme doar pentru aventuri?

Cu pepitele sparte pe o arma de aia la 4 poti foarte frumos sa castigi armele de la o tombola, care te vor ajuta mult mai mult (la munci, chiar si fort / duel, unele rup si la aventuri), dar, doar pentur aventuri nu vad rostul.
Pana nu baga un mod nou sau imbunatatesc cumva recompensele, nu are rost.
 

marianhuzum

Greenhorn
De ce ai face up la 4 unei arme doar pentru aventuri?

Cu pepitele sparte pe o arma de aia la 4 poti foarte frumos sa castigi armele de la o tombola, care te vor ajuta mult mai mult (la munci, chiar si fort / duel, unele rup si la aventuri), dar, doar pentur aventuri nu vad rostul.
Pana nu baga un mod nou sau imbunatatesc cumva recompensele, nu are rost.
Pai as da super bine dmg si as fi foarte bun pe aventuri,desi dau destul de bine si cu up 2 ca am wrightu up 1
Ce tombole sa castig eu,sa pierd 20k pepite aiurea,ca mai tu castigi la tombole
 

Aokiji

Greenhorn
De ce ai face up la 4 unei arme doar pentru aventuri?

Cu pepitele sparte pe o arma de aia la 4 poti foarte frumos sa castigi armele de la o tombola, care te vor ajuta mult mai mult (la munci, chiar si fort / duel, unele rup si la aventuri), dar, doar pentur aventuri nu vad rostul.
Pana nu baga un mod nou sau imbunatatesc cumva recompensele, nu are rost.
Nu are sanse sa le castige pe svr unde joaca el =))
 
Sus