Lume Noua ?

Succuboy

Trapper
Parerea mea este ca degeaba se deschide o luma noua atata timp cat avem altele moarte de-a binelea, unde-ti faci un cont nou si esti deja in top 400-ish. Mai bine ati fuziona restul lumilor in Hawaii si Indiana, dar stim ca din pacate nu este dupa cum vrem noi, ci dupa cum vrea inno.
 

darkhunter2010

Gold digger
Parerea mea este ca degeaba se deschide o luma noua atata timp cat avem altele moarte de-a binelea, unde-ti faci un cont nou si esti deja in top 400-ish. Mai bine ati fuziona restul lumilor in Hawaii si Indiana, dar stim ca din pacate nu este dupa cum vrem noi, ci dupa cum vrea inno.
Asta inseamna ca nu te apuci te lumea noua si ramai pe cele vechi?
 

darkhunter2010

Gold digger
Ba ma voi apuca, dar ideea e ca se va intampla ca tot restul lumilor de pana acum, o sa moara in 3-4 luni, si cel mai important e cum au zis colegii mai sus; ca nu se apuca oameni noi, suntem aproape aceiasi
Asta da..poate se trezesc si ei si vad ca fara publicitate nu depasesc 300 playeri cu tot cu clone..si mna poate incep sa faca mai mult ad. Cand m-am apucat eu mai mereu vedeam cate o reclama asa am aflat de joc ca jucam altele.
 

darkhunter2010

Gold digger
Ce misto ar arata o lupta de fort pe fast forward sau o aventura pe fastforward si la sfarsit sa arate cufarul care il primesti din joi in paste :))
 

BuhaBoo

Gold digger
Ma refer. La dueluri macar. Sa se miste si el un pic stanga sau dreapta dupa alegerea facuta la tactica :D :D . Si la fort o emblema in functie de clasa. Idk..
 
Sus