Lume speed

  • Autor subiect DeletedUser23599
  • Data de început

DeletedUser23599

Guest
PROPUNERE:Lumea Speed
Descriere:Propun sa se creeze o lume speed desigur cu o taxa contraventionala de 200de pepite(INNO o poate schimba)
Va fi o lume speed in care va trebui cand te inregistrezi pe acea lume sa iti vina sa cumperi 200 de pepite taxa cu care poti intra pe sv desigur daca nu doresti sa cumperi atunci ai la dispozitie 7zile ca sa iti platesti acea taxa daca nu contul iti va fi sters.
Acum vine partea cea mai buna avand in vede ca primiti 2luni premium plus ca energia si celelalte bonusuri plus produsele de la munci le poti cumpara cu OUP
Avantaje:Ar aduce un plus forte al jocului THE WEST
Dezavantaje:Puteti gasi voi dezavantaje:P
 

DeletedUser

Guest
Contra, n-ar aduce nici un plus forte, chiar ar enerva majoritatea playerilor (Cei nu sunt pepitari). Lasa ca-i bine cum e.
 

DeletedUser

Guest
La ce te referi tu prin "Speed" ? Ca eu nu inteleg. Dublu de exp la munci/misiuni? :huh: Sau mergi mai repede de colo-pana-colo ? :huh:

Nu inteleg la ce te referi EXACT... momentan, sunt Contra
 

DeletedUser23599

Guest
Prin speed ma refer in a cand intra pe acea lume primesc automat:
2luni automatizare
2luni energie mai multa
2luni bonusurile claselor de caracter se dubleaza
Plus ca daca vrei sa iti regenerezi energia sau sa mai prelungesti bonusurile de sus le poti face cu OUP
 

DeletedUser20997

Guest
Prin speed ma refer in a cand intra pe acea lume primesc automat:
2luni automatizare
2luni energie mai multa
2luni bonusurile claselor de caracter se dubleaza
Plus ca daca vrei sa iti regenerezi energia sau sa mai prelungesti bonusurile de sus le poti face cu OUP

Tu îţi dai seama ce prostii vorbeşti? Unde e "speedul" aka viteză în 2 luni automatizare? 2 luni energie mai multe? Unde e în 2 luni de bonusuri de caracter dublu?


Un speed pe the-west ar fi ceva de genul, la viteza 50 => 5 ore de mers = 6 min de mers, 2 ore de lucru = 2:20 min, 8 ore de somn = 9:32 min şi tot aşa :/ A fost respinsă ideea, deci marş la culcare dacă nu ştii ce vorbeşti
 

DeletedUser23599

Guest
Tu îţi dai seama ce prostii vorbeşti? Unde e "speedul" aka viteză în 2 luni automatizare? 2 luni energie mai multe? Unde e în 2 luni de bonusuri de caracter dublu?


Un speed pe the-west ar fi ceva de genul, la viteza 50 => 5 ore de mers = 6 min de mers, 2 ore de lucru = 2:20 min, 8 ore de somn = 9:32 min şi tot aşa :/ A fost respinsă ideea, deci marş la culcare dacă nu ştii ce vorbeşti

Te rog frumos sa te apti de la astfel de cuvinte eu nu team zis tie nimic ca daca incep nu ma mai opresc
 

DeletedUser20997

Guest
Te rog frumos sa te apti de la astfel de cuvinte eu nu team zis tie nimic ca daca incep nu ma mai opresc

Te provoc!

Am uitat să zic, CONTRA, deoarece non-pepitarii sunt deja dezavantaţi groaznic. Scuzaţi de offtopicul în postul meu precedent.
 

DeletedUser

Guest
Contra.Pentru 200 de pepite sa ai ceea ce inno a facut sa ai cu cateva mii?
 

DeletedUser

Guest
Prin speed ma refer in a cand intra pe acea lume primesc automat:
2luni automatizare
2luni energie mai multa
2luni bonusurile claselor de caracter se dubleaza
Plus ca daca vrei sa iti regenerezi energia sau sa mai prelungesti bonusurile de sus le poti face cu OUP
Asta e marele speed?! Iti bati joc de mine?? CONTRA gigantic. Un admin sa dea close , va rog.
 

DeletedUser23483

Guest
CONTRA o lume speed nu presupune nici una din variantele tale.o lume speed dupa parerea mea,ar trebui sa aiba caracteristicile:timpul de munca redus fata de versiunea actuala,viteza de deplasare pe harta mult mai mare,s.a.m.d.
 
Sus