Lumi speciale

  • Autor subiect DeletedUser9859
  • Data de început

DeletedUser9859

Guest
Nume:Lumi speciale
Descriere:
Sa existe doua lumi speciale.Una in care sa nu existe premium, si una in care se se joace doar cu premium.
In lumea cu premum primii 3 care ajung la level maxim sa primeasca pusca de elefanti.

Avantaje:Pe lumea fara premium-jocul ar fi cinstit.Am vedea cu adevarat care sunt cei mai buni jucatori.Pe lumea cu premium-acolo va fi o concurenta intre jucatori, pentru pusca, deci vor cumpara mai multe avantaje, deci castig pentru Inno.
Dezavantaje....
 

DeletedUser10049

Guest
sincer as fi de acord doar cu o lume fara premium . lumea doar cu premium mi se pare aiurea ... sa nu poti sa faci un level fara premium si sa dai multi bani... sincer n-ar da nimeni bani non-stop, deci asta e aiurea... deci nu sunt in intregime de acord, decat cu lumea fara premium... deci prontra...
 

DeletedUser

Guest
chiar nu ma asteptam sa propui o asemnea prostie chiar tu :-??

cine ar fi nebun sa bage vreo 10.000 de pepite pentru a termina pe locu 1 doar pentru o pusca de elefanti?

macar daca ziceai pusca de aur. dar la level 120 ce iti mai trebuie pusca de elefanti? :|

un mare CONTRA
 

DeletedUser18620

Guest
Eu sunt de acord.
Aceste pepite ofera un avantaj prea mare.
 

DeletedUser

Guest
interesant..de acord..dar sa fie premii mai substantiale nu doar o pusca de elefanti care nu e buna nici ca sa te scobesti in nas..
 

DeletedUser

Guest
Sunt de acord numai cu lumea fara premium ca poti folosi premium pe lumile 1-12 deci nu mai trebuie o lume cu premium !
 

DeletedUser8304

Guest
Nume:Lumi speciale
Descriere:
Sa existe doua lumi speciale.Una in care sa nu existe premium, si una in care se se joace doar cu premium.
In lumea cu premum primii 3 care ajung la level maxim sa primeasca pusca de elefanti.

Avantaje:Pe lumea fara premium-jocul ar fi cinstit.Am vedea cu adevarat care sunt cei mai buni jucatori.Pe lumea cu premium-acolo va fi o concurenta intre jucatori, pentru pusca, deci vor cumpara mai multe avantaje, deci castig pentru Inno.
Dezavantaje....


putin imi pasa de cine are premiu' si cine nu.. si pusca de elefanti ?:|lol contra
 

DeletedUser

Guest
ar fi fooooarte tare,dar cu atata nepasare din partea unora altora nu se va implementa niciodata
PRO
 

DeletedUser15693

Guest
Ar fi interesant o lume complet fara premium...Dar cea doar cu pepite...Sa zicem
Pro(doar pentru cea complet fara premium...)
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece celor de la inno nu le convine sa deschida o lumea pe care ei sa nu castige nimic ;)
 

DeletedUser

Guest
Pro pentru lumea fara pepite, am vedea cine sunt cei mai buni jucatori de pe twro, contra pentru lumea de pepite, sunt 12 lumi in care se folosesc
 

DeletedUser10456

Guest
Ar fi o mare porcarie serverul cu premium deoarece toti jucatorii de pe toate lumile ar intra numai pe el
Contra
 

DeletedUser

Guest
Contra pentru ca nu ar avantaja jucătorii o lume în care tre' sa cumpere pepite la nesfârșit.
Si PRO pentru lumea fără pepite, dar nu se va implementa,pentru ca deoarece fiindcă INNO nu va fi de acord.
PRONTRA.
 
Sus