LVL MAX 180?

DeletedUser27887

Guest
La câtă experiență a adunat Sorin555 pe Georgia face lvl 180 instant .
 

rares us

Trapper
Speram sa se reseteze tot xp-ul adunat, ca sa le dea peste bot la cei care stau doar biserica de 5 ani si nu aduc nimic bun jocului. Nu ma dranjeaza ca o sa pierd 100kk xp, dar trebuie facut ceva sa descurajam acest comportament complet inutil jocului.
 
Ultima editare de un moderator:

toxic

Trapper
Daca o sa se bage level mai mare o sa se schimbe si ponderile la level, va trebui mai mult xp si vor fi si munci mult mai bune. Nu o sa faca nimeni level maxim din start.
 
Ultima editare:

JTX97

Trapper
Speram sa se reseteze tot xp-ul adunat, ca sa le dea peste bot la cei care stau doar biserica de 5 ani si nu aduc nimic bun jocului. Nu ma dranjeaza ca o sa pierd 100kk xp, dar trebuie facut ceva sa descurajam acest comportament complet inutil jocului.
:lol:

''nimic bun jocului'' ; ''comportament complet inutil jocului''
Cat timp exista această opțiune in joc nu iți înțeleg problema. Spune-mi te rog, prin comportamentul și activitățile tale desfășurate in joc, ce aduci bun jocului ?
 

niton97

Gold digger
Speram sa se reseteze tot xp-ul adunat, ca sa le dea peste bot la cei care stau doar biserica de 5 ani si nu aduc nimic bun jocului. Nu ma dranjeaza ca o sa pierd 100kk xp, dar trebuie facut ceva sa descurajam acest comportament complet inutil jocului.
Vorbesti prostii, cu logica asta poti sa zici ca sa se restarteze xp-ul la 0 si sa inceapa toti cu lvl1 si inventar gol si $ in cont.
Ah da, si sa restarteze si pepite la 0 pt cei care au bagat bani in joc ;)
 
OFF: deviati de la subiect si prea mult il bagati in seama pentru ce perle debiteaza. IGNORATI, IGNORATI.

ON TOPIC: Eu am intrebat daca se va mari level ca asa am auzit niste zvonuri, desi daca vor baga developerii acestui joc lvl 180 sau chiar lvl 200, vor trebuie sa creeze si iteme pentru levelele respective, noi misiuni pentru levelele respective si o sa fie prea mare diferenta dintre unul de lvl 180 si unul de lvl 100.

Adica nu va mai fi acel echilibru al jocului.
Si e mult de munca in a crea coduri pentru diverse iteme, bonusuri, etc, etc.

Eu doar am intrebat daca se va mari level maxim. Dar vad ca s-a deviat de la SUBIECT si ii acordati atentia unui specimen care arunca cu pietre in stanga si in dreapta.


Cu ocazia aceasta rog un moderator sa inchida acest TOPIC. Va multumesc!
 

ZenooRO

Cowboy
Daa, si eu vreau misiuni noi , dar nu sa le faci in 2 3 zile, la 2 3 sapt sa bage o misiune noua si tot este ceva dar nu vor
 
Sus