maceta lui nat

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
la ce misiune pot primi maceta lui nat ? daca exzista aceasta misiune sau de la ce lv ???
 

DeletedUser

Guest
mda.. nu se poate gasi decat la fort la luptele organizate
 

DeletedUser2948

Guest
la munci nu prea are cum

dar pe beta are cum

=)) Ce destept esti tu.=)) Beta ii ca lumile romanesti in materie de update.=)) Deci se poate gasi si la noi la munci.:-j

Si este o misiune care apare daca ai sac cu prada, intre 23:57 - 00:00 in zilele fara litera "i" in ea si sa nu fie nici week-end.;)
 

DeletedUser

Guest
si "sac cu prada"de unde il iau ca nu am inteles ???si nici literea prea bn e i sau L,si daca se gaseste la munci ce fel de munci...!!!
 

DeletedUser

Guest
maceta o poti gasi la munci cu noroc mare...adica sa aiba valoarea de bani la cat costa maceta, sau pe fort la lupta...sau e quest item secret nush...
 

DeletedUser

Guest
MISIUNEA PENTRU MANCETA LUI NAT:

-sa porti setul de mexican
-sa ai magar in inventar
-sa ai bijuterii in inventar
-sa porti maceta ascutita
-sa nu ai arma pentru fort
-sa fie vineri
-sa fie intre orele 23:00 si 23:30

si misiunea ar fi cam asa
1.Sa iti dea seriful o misiunea sa te duci in orasul fantomelor deoarece se zvoneste ca Nats face ravagii cu maceta sa si fura bijuteriile oamenilor speriindule animalele
2.Apoi sa primesti o misiune in care iti cere vanatoare de banditi iar textul final sa fie :"Ahhh...Nu l-ai gasit.Ce pacat.Mi-a venit o idee imbracate specific lui ia-ti niste bijuterii si un magar cu tine poate il vor ademeni.
3.Vai uite e Nats omoaral si ia-i arma in caz ca va supravietui sa nu mai aiba cu ce ucide lumea.
4.Text final:"Ce bine ca l-ai omorat.Am scapt si de pacostea asta.Uite dupa ce l-ai impuscat in inima i-a cazut maceta am luat-o pentru tine.
 

DeletedUser6863

Guest
MISIUNEA PENTRU MANCETA LUI NAT:

-sa porti setul de mexican
-sa ai magar in inventar
-sa ai bijuterii in inventar
-sa porti maceta ascutita
-sa nu ai arma pentru fort
-sa fie vineri
-sa fie intre orele 23:00 si 23:30

si misiunea ar fi cam asa
1.Sa iti dea seriful o misiunea sa te duci in orasul fantomelor deoarece se zvoneste ca Nats face ravagii cu maceta sa si fura bijuteriile oamenilor speriindule animalele
2.Apoi sa primesti o misiune in care iti cere vanatoare de banditi iar textul final sa fie :"Ahhh...Nu l-ai gasit.Ce pacat.Mi-a venit o idee imbracate specific lui ia-ti niste bijuterii si un magar cu tine poate il vor ademeni.
3.Vai uite e Nats omoaral si ia-i arma in caz ca va supravietui sa nu mai aiba cu ce ucide lumea.
4.Text final:"Ce bine ca l-ai omorat.Am scapt si de pacostea asta.Uite dupa ce l-ai impuscat in inima i-a cazut maceta am luat-o pentru tine.

Ai ceva concret sau AR CAM...
 

DeletedUser

Guest
MISIUNEA PENTRU MANCETA LUI NAT:

-sa porti setul de mexican
-sa ai magar in inventar
-sa ai bijuterii in inventar
-sa porti maceta ascutita
-sa nu ai arma pentru fort
-sa fie vineri
-sa fie intre orele 23:00 si 23:30

si misiunea ar fi cam asa
1.Sa iti dea seriful o misiunea sa te duci in orasul fantomelor deoarece se zvoneste ca Nats face ravagii cu maceta sa si fura bijuteriile oamenilor speriindule animalele
2.Apoi sa primesti o misiune in care iti cere vanatoare de banditi iar textul final sa fie :"Ahhh...Nu l-ai gasit.Ce pacat.Mi-a venit o idee imbracate specific lui ia-ti niste bijuterii si un magar cu tine poate il vor ademeni.
3.Vai uite e Nats omoaral si ia-i arma in caz ca va supravietui sa nu mai aiba cu ce ucide lumea.
4.Text final:"Ce bine ca l-ai omorat.Am scapt si de pacostea asta.Uite dupa ce l-ai impuscat in inima i-a cazut maceta am luat-o pentru tine.
Aiureli :)) Pana acum se stie ca a cazut la munci cu noroc foarte mare nici vorba de vreo asa-zisa misiune .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus